عضو شورای اسلامی شهر رشت:شیرزاد 072

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: مراسم روز خبرنگار در مجتمع خاتم‌الانبیا (ص) رشت جلسه توهین به خبرنگاران بود و به عنوان اعتراض در این جلسه شرکت نکردم.

به گزارش فارس، فاطمه شیرزاد در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار به اهل قلم اظهار کرد: فعالیت خبرنگاری در عرصه قلم است و امیدوارم نگاه مسئولان نسبت به اصحاب رسانه عمیق‌تر شود.

وی به گام‌های برداشته شده توسط مسئولان برای خبرنگاران اشاره کرد و افزود: کمک‌ها و حمایت‌های انجام شده در عرصه قلم و رسانه کم است.

شیرزاد با تاکید بر اینکه حمایت از خبرنگاران باید همراه با عدالت باشد، بیان کرد: خط‌بازی در حمایت از خبرنگاران باید کنار گذاشته شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خواستار تلاش خبرنگاران در راستای حمایت از منافع شهر، استان و کشور شد و تصریح کرد: اصحاب رسانه تلاش کنند قلم‌ها به طرف توسعه شهری باشد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در قلمی که نگارش می‌کنند مسئول هستند، خاطرنشان کرد: انتقادها باید منطقی بیان شود و در راستای سازندگی باشد.

شیرزاد به مراسم تجلیل از خبرنگاران در شهر رشت اشاره کرد و گفت: مراسم روز خبرنگار در مجتمع خاتم‌الانبیا (ص) رشت جلسه توهین به خبرنگاران بود و به عنوان اعتراض در این جلسه شرکت نکردم.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *