مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان:یونس رنجکش ۰۳۶

رنجکش گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر روز یکشنبه، هفتم شهریورماه با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رشت برگزار می شود.

به گزارش ایکنا، یونس رنجکش، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، سوم شهریور در ستاد بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، رئیس جمهور و نخست وزیر جمهوری اسلامی که در استانداری برگزار شد، بر حضور گسترده مردم و مسئولان در مراسم یادمان شهیدان رجایی و باهنر تاکید کرد و گفت: باید بتوانیم با هماهنگی و برنامه ریزی مناسب یاد و خاطره این اسوه های مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی را گرامی داشته و دین خود را به آنان ادا نماییم.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان خاطرنشان کرد: مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر روز یکشنبه، هفتم شهریورماه با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور استاندار گیلان، نماینده ولی فقیه و مسئولان ارشد استانی و اقشار مختلف مردم در مصلی امام خمینی(ره) رشت برگزار می شود.

وی از مسئولان و مدیران استان خواست تا با حضور خود در این مراسم یاد و نام این اسوه های اعتقاد، ایمان و شجاعت که در سنگر خدمتگذاری به مردم به افتخار شهادت نایل گشتند را همچون گذشته  گرامی بدارند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *