شمال ما: مسعود رضائیان مدیرعامل جدید باشگاه ملوان شد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، مسعود رضائیان در مورد انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان، گفت: به هر حال من از جنوب به شمال رسیدم و انگار سرنوشت کاری‌ام این‌گونه است که از دریا به دریا و از منطقه آزاد به منطقه آزاد دیگری بروم و کار کنم. حدود ۸ روز مذاکره داشتیم و در نهایت امروز مدیرعاملی من در باشگاه ملوان قطعی شد.

وی ادامه داد: بعد از پیشنهاد مدیرعاملی به من، چند روزی بررسی و مذاکره کردیم و حتی استخاره هم کردم و در نهایت به مسئولان باشگاه گفتم باید رضایت‌نامه‌ام را از نفت بگیرید و این کار را هم انجام دادند و من امروز راهی انزلی می‌شوم تا با شرایط آشنا شوم و روز پنجشنبه هم جلسه معارفه‌ام برگزار خواهد شد.

مدیرعامل جدید ملوان در مورد شناختش از حمید استیلی گفت: من ایشان را به عنوان یک فوتبالیست سابق ملی و مربی می‌شناسم و از نزدیک با او کار نکرده‌ام و فقط یکی دوباری سلام و علیک باهم کرده‌ایم و گل زیبای او به آمریکا را من هم مثل سایر ایرانی‌ها به یاد دارم. او پتانسیل بسیار خوبی در مربیگری دارد و اخلاق‌مداری خوب در کلام‌شان جاری است؛ ولی سابقه همکاری با او نداشته‌ام.

رضائیان در مورد اینکه کار در انزلی به عنوان یک مدیر غیربومی سخت خواهد بود، گفت: من هم تلاش می‌کنم با کار و کوشش فراوان بر این سختی‌ها غلبه کنم.

مدیرعامل جدید باشگاه ملوان در مورد بی‌پولی این باشگاه گفت: اکنون تقریبا تمامی باشگاه‌های ایران مشکل بی‌پولی دارند و این مشکل مختص ملوان نیست و تلاش می‌کنم این باشگاه به خودکفایی اقتصادی برسد و هزینه‌های غیرضروری هم کاهش پیدا کند.

محمود آذرگون نیز در مورد انتخاب مسعود رضائیان به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ملوان گفت: بعد از بررسی‌هایی که انجام شد، در نهایت هیات مدیره تصمیم گرفت مسعود رضائیان را به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان انتخاب کند. با او جلسه رضایت‌بخشی داشتیم و او سوابق خوبی در باشگاه فولاد خوزستان، نفت مسجد سلیمان و نفت آبادان داشت.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه، جلسه معارفه رسمی ایشان در باشگاه ملوان برگزار خواهد شد. اهداف او با اهداف باشگاه ملوان همخوانی دارد و می‌توانیم از خدماتش استفاده کنیم.

آذرگون در مورد اینکه اسپانسر باشگاه ملوان انتخاب شده یا نه گفت: هنوز نه، ولی در حال رایزنی هستیم و به زودی اسپانسر باشگاه ملوان هم انتخاب خواهد شد.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد شکست مقابل پرسپولیس گفت: بازیکنان ما زحمت زیادی کشیدند و ۱۲۰ دقیقه در میدان تلاش کردند ولی در نهایت شکست خوردیم. این بازی در تهران بود و در نهایت امیدوارم تیم ملوان در لیگ برتر نتایج خوبی بگیرد.

به گزارش ایسنا، رضائیان در فصل گذشته مدیریت باشگاه نفت مسجد سلیمان را بر عهده داشت و پیش از این نیز در باشگاه فولاد خوزستان مدیرعامل بود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *