مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان:یوسف گلشن ۰۱۳

شمال ما: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان گفت: وقت آن رسیده است که روابط عمومی ها برای قوی تر شدن به ابزار و عملکردهای مدرن تجهیز شوند.

یوسف گلشن در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه روابط عمومی مجموعه‌ای از اقدامات و کوششهای حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند با گروه‌هایی که با سازمان در ارتباطند انجام می‌دهد،گفت:با توجه قوی‌تر شدن فضاهای مجازی در زندگی مردم ضروری است، روابط عمومی ها نیز از کارهای سنتی عبور کرده و خود را مجهز به اطلاعات و ابزار مدرن کنند.

وی اضافه کرد: برخی از روابط عمومی ها به قدری در سازمان ها مشغول فعالیت های مختلف هستند که از وظیفه اصلی شان غافل می مانند و ادامه این روند آفتی برای سازمان و دستگاهها محسوب می شود.

گلشن تاکیدکرد: آموزش به کارشناسان روابط عمومی موجب توانمندترشدن آنها در دستگاهها و به طبع موجب بهبود انعکاس عملکرد و توانمندیهای آن دستگاهها می شود.

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان با اشاره به دیدار استاندار گیلان با کارشناسان روابط عمومی های استان در آینده ای نزدیک ادامه داد: امسال از سوی شورای هماهنگی راوبط عمومی استان برنامه ریزی هایی انجام شده است تا بحث آموزش به کارشناسان جدی تر انجام شود و این آموزش ها از فردا در گیلان آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان‌کرد: روابط عمومی ها به تنهایی قادر نخواهند بود در انعکاس و اطلاع رسانی در خصوص دستگاهها موفق عمل کنند و برای تحقق این امر نیاز به همکاری موثر و حرفه‌ای رسانه های استان دارند.

گلشن تاکید کرد: لازم است مدیران دستگاهها نیز از روابط عمومی‌ها حمایت کنند و آنها را از لحاظ سخت افزاری به امکانات مدرن تجهیز کنند .ما مدعی انجام کار بدون نقص نیستیم و در این خصوص نقدهای رسانه های استان را بر کارخود با جان و دل می پذیریم.

وی سنجش افکار عمومی را یکی دیگر از وظایف مهم روابط عمومی های استان عنوان کرد و گفت: سنجش صحیح افکار عمومی و در اختیار گذاشتن نتایج این سنجش به سازمان منجر به بهبود عملکرد های دستگاههای استان می شود.

مدیر روابط عمومی استانداری گیلان افزود: در حال حاضر برخی‌ها هنوز براین باورند که کار روابط عمومی برگزاری تشریفات و… است این در حالیست که انجام این کار جزء کوچکی از وظایف روابط عمومی است و باید این باور را در جامعه تغییر دهیم و رسانه هایی حرفه‌ای چون خبرگزاری ایسنا می تواند در این اطلاع رسانی بسیار توانمند عمل کند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *