افتخارآفرینی شباب گلچین؛شباب گلچین ۰۱۱

شمال ما: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش گفت: شباب گلچین عکاس تالشی موفق به دریافت مدال طلای جشنواره عکاسی کشور چک شد.

بهرام خوشحال، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: شباب گلچین هنرمند توانمند عکاس کانون عکاسان تالش مدال طلای جشنواره عکاسی photo – annaual award  کشور چک را برای جامعه هنری ایران اسلامی به ارمغان آورد.

وی افزود: عکاس تالشی در بخش مستند اجتماعی و در میان ۴۲ کشور شرکت کننده مدال طلای این جشنواره را کسب کرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش با بیان اینکه این هنرمند در جشنواره های ملی و بین المللی متعددی شرکت و عناوین و افتخارات زیادی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است، تصریح کرد: کسب مدال طلای مسابقات جهانی رومانی، کسب مدال طلای مسابقات جهانی روسیه درسال ۲۰۰۹، کسب دو مدال طلای مسابقات جهانی ایتالیا در سال ۲۰۰۹، کسب مدال طلای مسابقات جهانی اوکراین، کسب جایزه ویژه یونسکو درسال های  ۱۹۹۹۲۰۰۲ در بین کشورهای آسیا و اقیانوسیه و ده ها عناوین برتر از افتخاراتی است که در کارنامه هنری این هنرمند توانمند تالشی به چشم می خورد .

خوشحال گفت: این عکاس تالشی به عنوان مربی عکاسی در انجمن سینمای جوان تالش، هنرستان های مرتبط به ارشاد اسلامی در تالش و دانشگاه گیلان به تربیت و آموزش عکاسی برای علاقمندان و هنرجویان این رشته هنری مشغول می باشد.

گفتنی است، شباب گلچین متولد سال ۱۳۵۴می‌باشد و از سال ۱۳۷۳ با عضویت در انجمن سینمای جوان وارد عرصه هنر عکاسی شد و پس از آن نمایشگاه های عکس گروهی و انفرادی بی‌شماری را در سطح کشور، استان، شهرستان تالش و خارج از کشور برپا کرده است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *