عضو شورای اسلامی شهر رشت:فرهاد شوقی 019

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: محله‌های حاشیه‌نشین رشت از کمترین امکانات و خدمات برخوردار بوده و نیازمند توجه مدیران شهری است.

 

به گزارش فارس، فرهاد شوقی عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بارها خطاب به اعضای شوراهای اسلامی کشور اعلام فرمودند که «خدمت‌رسانی را از مناطق محروم شهر آغاز کنید».

وی با اشاره به مناطق حاشیه‌نشین رشت، تصریح کرد: چند روز گذشته بازدیدی از چند محله حاشیه‌نشین رشت به همراه یکی از اعضای شورا صورت گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه مناطقی از جمله جاده لاکان، سادات‌محله و … جزو مناطق کمتر برخوردار از امکانات و خدمات هستند، خاطرنشان کرد: این محله‌ها به لحاظ آسفالت در شرایط نامناسبی هستند و گلایه‌های زیادی در این زمینه وجود دارد.

وی با تصریح بر اینکه خدمات رفاهی ارائه شده در مناطق مذکور بسیار اندک است، یادآور شد: شهرداری در بحث ساخت‌وساز مناطق مذکور تمام عوارض را مانند دیگر مناطق دریافت می‌کند.

به گفته شوقی، در برخی از میادین و بلوارهای مرکز شهر که کمتر از شش ماه از تعویض کف‌پوش و نوسازی آنها می‌گذرد دوباره اقدام به فعالیت‌های عمرانی شده است.

وی با اشاره به اینکه نگاه حمایتی اعضای شورا به محلات حاشیه‌نشین بیشتر معطوف شود، متذکر شد: شهرداری در ارائه خدمات تنها به مناطق مرکزی توجه نداشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه هنوز بسیاری از محلات شهر با مشکل آسفالت و جاده خاکی مواجه هستند، خاطرنشان کرد: این موضوع زنگ خطری برای اعضای شورا است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *