شمال ما: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: در دیدار برابر خیبر خرم آباد ، از فرصت ها استفاده نکردیم.

 

مجید جهانپور عصر دوشنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و خیبر خرم آباد در گفت و گویی افزود : در دیدار برابر خیبر، فرصت های گلزنی زیادی داشتیم اما متاسفانه فرصت ها هدر رفتند و در نهایت با این تیم به نتیجه مساوی رسیدیم.
وی به ایرنا گفت: به خاطر وضعیت جدول رده بندی و حضور ما در مکان پانزدهم ، در این دیدار خانگی فقط به پیروزی و کسب سه امتیاز فکر می کردیم اما نتوانستیم به این امر دست یابیم .
وی ادامه داد : گرچه همه تیم ها به هم نزدیک هستند و بازی های نیز سخت و مشکلند، اما ما باید در خانه و با حمایت هواداران در دیدارهای خانگی به پیروزی برسیم و در این دیدار نیز فقط به کسب سه امتیاز فکر می کردیم تا طرفداران خود را شاد کنیم که متاسفانه به خواسته خود نرسیدیم .
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان بیان کرد : در دیدار برابر خیبر خرم آباد، تعویض های اجباری انجادم دادیم و به همین دلیل دست ما برای تعویض تاکتیکی بسته بود و از طرف دیگر، به دلیل کمبود بازیکن ، چند بازیکن نیز با مصدومیت در این دیدار حاضر شدند .
مجید جهانپور در مورد آخرین وضعیت مالی تیم داماش گفت : تاکنون در دو مرحله حدود ۱۰ درصد از قرداد بازیکنان پرداخت شده اما در مورد لباس و پوشاک زمستانی با مشکل مواجه هستیم و امیدواریم که این مشکل نیز تا هفته آینده برطرف شود .

* سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد: بازی خوبی برابر داماش برگزار کردیم 
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد نیز به خبرنگار ایرنا گفت : بازی خوبی برابر تیم داماش گیلان برگزار کردیم .
علی نیکبخت افزود : بازیکنان تیم ما به خودباوری رسیده اند و در دیدار برابر داماش نیز خوب بازی کردند .
وی اظهار کرد: از نظر فنی نیز این بازی صحنه های بسیار خوبی داشت و هر دو تیم به خصوص در نیمه دوم بسیار خوب و محکم بازی کردند و موقعیت گلزنی داشتند و ما نیز در ۲۰ دقیقه پایانی این دیدار، بسیار خوب بازی کردیم .
وی ادامه داد : بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و خوشبختانه به وحدت تاکتیکی رسیدیم و در دیدار برابر داماش گیلان نیز حتی به پیروزی و کسب هر سه امتیاز می اندیشیدیم اما در نهایت با این تیم به نتیجه مساوی دست یافتیم .
نیکبخت بیان کرد : تیم فوتبال داماش گیلان نیز خوب بازی کرد و علاوه بر بازیکنان و کادر فنی این تیم که خوب و عالی هستند ، تماشاگران داماش گیلان نیز بسیار خوب و فهیم هستند و در طول مسابقه فقط تیم خود را تشویق می کردند .
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد خاطرنشان کرد : روز به روز تیم ما بهتر می شود و امیدواریم که در دیدارهای آینده بتوانیم علاوه بر ارایه بازی خوب ، نتیجه موردنظر را نیز کسب کنیم تا در جدول رده بندی صعود داشته باشیم .
تیم های فوتبال داماش گیلان و خیبر خرم آباد عصر دوشنبه در هفته پانزدهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت .
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۲۰ تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *