مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان:سپیدرود رشت ۹۵

شمال ما: مالک جدید باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدورد رشت امروز شنبه به طور رسمی معرفی شد.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: تکلیف مالکیت باشگاه سپیدرود مشخص شد و محمد پورمحسن به عنوان مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت معرفی شد.
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از درخواست محمد پورمحسن مدیرعامل سابق باشگاه سپیدرود رشت مبنی بر دراختیار گرفتن امتیاز این باشگاه ، امروز (شنبه) به طور رسمی انتقال امتیاز این باشگاه پس از تایید مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از حسام غلامی مالک سابق این باشگاه به وی انجام گرفت.
وی اظهار کرد: این انتقال امتیاز ، با قبول مطالبات فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی توسط مالک جدید انجام گرفته است و محمد پورمحسن موظف شد مطالبات فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کند.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ادامه داد: پس از انصراف حسام غلامی از تیمداری در باشگاه سپیدرود رشت ، اداره کل ورزش و جوانان گیلان فراخوان واگذاری این باشگاه را اعلام کرده بود که در نهابت مدیرعامل سابق باشگاه سپیدرود رشت مالک جدید این باشگاه قدیمی و پرطرفدار گیلان شد.
تیم فوتبال سپیدرود رشت که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور حضور داشت ، موفق شد با کسب عنوان نخست گروه خود در مرحله نهایی این رقابت ها ، به مسابقات لیگ دسته اول کشور جام آزادگان صعود کند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *