شمال ما: گیلان آنلاین نوشت: پس از آن که چندی پیش یکی از رسانه های استانی خبر از دیدار چند تن از نمایندگان گیلان با وزیر بهداشت داده بود و ادعا شده بود که در این جلسه یکی از پیشنهادهای مطرح شده جهت رفع بخشی از مشکلات مدیریتی، انتصاب قائم مقام برای ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود، اکنون شنیده شده یکی از نمایندگان استان که مدعی تسلط کامل بر مسایل بهداشت و درمان است و البته به عقیده بزرگان بهداشت و درمان استان در این ۸ سال نمایندگی آبی از او گرم نشده، همچنان به دنبال ماجراجویی در دانشگاه علوم پزشکی است.

بر اساس شنیده ها، این نماینده در حال رایزنی با مسئولان مربوطه جهت انتصاب یک قائم مقام از سوی دکتر برزیگر است و در این زمینه در حال تلاش برای متقاعد کردن یکی از جراحان جهت پذیرش حکم احتمالی قائم مقامی دانشگاه است. این جراح در چند ماه اخیر یکی از گزینه های جدی جایگزینی دکتر برزیگر بوده است.

این در حالی است که اکثر صاحب نظران بهداشت و درمان استان معتقدند که وجود قائم مقام نمی تواند جهت رفع مشکلات گره گشا باشد و بلکه افزایش مشکلات را نیز ممکن است به دنبال داشته باشد و از این جهت به نظر می رسد آقای نماینده بیش از آن که به دنبال رفع مشکلات دانشگاه باشد به دنبال تامین منافع انتخاباتی و مسایلی دیگر است.

گفتنی است دو ماه قبل نیز با هدف رفع مشکلات مدیریتی دانشگاه ، معاونت توسعه مدیریت این دانشگاه تغییر کرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *