جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش:نیروی دریایی ۹۱

شمال ما: جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دریادلان نیروی دریایی ارتش در فضای بسیار خشن و تهدیدآمیز آب‌های بین‌المللی با اقتدار در جلوی چشم دشمنان مأموریت‌ها را انجام می‌دهند.

 

به گزارش فارس، امیر دریادار غلامرضا خادم بی‌غم بعد از ظهر امروز در جمع کارکنان فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا با اشاره به ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رمضان ماه رحمت، برکت و مغفرت محسوب می‌شود و فرصت بسیار مناسبی برای بهره‌گیری از فیوضات الهی است.

*برگزاری محفل انس با قرآن در زیرسطحی‌های نیروی دریایی

وی به جایگاه رفیع قرآن و محافل انس با قرآن کریم در نیروی دریایی ارتش اشاره کرد و افزود: محافل نورانی انس با قرآن در تمام پایگاه‌ها و منزل‌های سازمانی و حتی در یگان‌های شناور و زیرسطحی‌های نیروی دریایی برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه کارکنان ولایتمدار این نیرو از برکات قرآن کریم آگاه هستند، تصریح کرد: امروز به برکت وجود قرآن کریم و اعتقاد راسخ کارکنان توانستیم مأموریت‌های نیروی دریایی را به نحو مطلوب به انجام برسانیم.

خادم بی‌غم متذکر شد: اکنون دریادلان غیور نیروی دریایی ارتش در فضای بسیار خشن و تهدیدآمیز آب‌های بین‌المللی و با دشمنی آشکار مستکبران که تا بن دندان مسلح هستند، با اقتدار در جلوی چشم آنها ماموریت‌ها را انجام می‌دهند.

وی با قدردانی از اقدام‌های ارزشمند فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا در راستای افزایش کیفیت آموزش‌ها و اختراع‌های مبتکرانه، بیان کرد: مرکز مذکور یکی از مجهزترین مراکز آموزشی در خاورمیانه است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش یادآور شد: فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا، مرکز پرورش جوانانی است که پایه‌های اصلی نیروی دریایی ارتش را تشکیل می‌دهند.

خادم بی‌غم در ادامه نیروی دریایی ارتش را نیرویی تجهیزات‌محور دانست و خاطرنشان کرد: امروز در ساخت ناوشکن‌ها و زیردریایی‌ها با تکیه بر توان و تخصص داخلی از پیشرفته‌ترین و پیچیده‌ترین علم روز دنیا استفاده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ایمان و اراده راسخ کارکنان نیروی دریایی ارتش برگرفته از شهدا است، گفت: با تفکر مقدس شهدا و با قدرت ایمان و اتکا به خداوند هر تهدیدی را خنثی می‌کنیم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *