عضو شورای شهر رشت خواستار شد:داماش ۹۱

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: لایحه کمک ۵۰ میلیون تومانی شورا و شهرداری شهر رشت به داماش اجرایی شود.

 

به گزارش فارس، اسماعیل حاجی‌پور عصر دیروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با اشاره به موضوع کمک به باشگاه داماش گیلان اظهار کرد: لایحه کمک ۵۰ میلیون تومانی به تیم داماش اجرایی شود.

وی با بیان اینکه کمک به داماش با توجه به شرایط فعلی این تیم نوشداروی پس از مرگ سهراب است، افزود: زمانی که تیمی از لیگ برتر به دسته اول سقوط می‌کند برای حفظ شرایط خود بالغ بر یک میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: سپیدرود و داماش تیم‌های ریشه‌ای شهر ما هستند و با پیروزی آنها قلب جوانان این شهر شاد می‌شود و بنده اعتقاد به پرداخت کمک‌های قطره‌چکانی ندارم بلکه باید فکری اصولی برای رفع مشکلات این تیم شود.

وی با اشاره به اینکه اگر وضعیت تیم داماش همچنان در شرایط نامطلوب باقی بماند به دسته دوم سقوط می‌کند، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی تیم داماش نیازمند یاری تمام مسئولان است.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور با انتقاد از مدیریت ضعیف تیم داماش گفت: از اینکه تیم داماش به دسته‌دوم سقوط کند ناراحت می‌شویم.

عباس صابر افزود: مسئولانی که هدایت این تیم را به‌عهده دارند خوب عمل نکردند و نباید شرایط تیم داماش اینگونه باشد که برای ماندن نیازمند به چند امتیاز داشته باشد و تیم داماش از شرایط خوبی در جدول مسابقات برخوردار نیست.

شورای اسلامی شهر رشت در اسفند ماه سال گذشته کمک ۱۰۰ میلیون تومانی به تیم داماش را مصوب کرده بود که در جلسه امشب شورا کمک مالی ۵۰ میلیون تومانی به این تیم مصوب شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *