معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در کمیته نرخ‌گذاری کمیسیون نظارت بر بازار گیلان، قیمت زولبیا و بامیه تعیین شد.

به گزارش فارس، مجید زیرک ظهر امروز در کمیته فرعی نرخ‌گذاری کمیسیون نظارت بر بازار گیلان قیمت زولبیا و بامیه در این استان را اعلام کرد.

وی افزود: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک در رشت ۹ هزار و ۲۰۰ تومان، درجه دو مبلغ ۸ هزار تومان و درجه سه نیز ۷ هزار تومان تعیین شده است.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان قیمت هر کیلو آش برای واحدهای صنفی درجه ممتاز را ۱۴ هزار تومان، عنوان کرد و گفت: قیمت آش در واحدهای درجه یک ۱۲ هزار تومان و واحدهای درجه دو ۱۰ هزار تومان تعیین شد.

وی قیمت هر کیلو حلیم درج یک را ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و درجه دو را ۹ هزار و ۵۰۰ تومان در شهرستان رشت ذکر کرد و گفت: مقرر شده تا اتحادیه‌های مربوطه شهرستان رشت نسبت به اطلاع‌رسانی مناسب به واحدهای صنفی ذیربط برای رعایت نرخ‌گذاری صورت گرفته اقدام لازم را انجام دهد.

زیرک درباره قیمت‌گذاری اقلام دیگر شهرستان‌های گیلان تصریح کرد: در دیگر شهرستان‌های استان نیز مقرر شده با تصمیم کمیسیون‌های نظارت و مناسب با مرکز گیلان نرخ‌گذاری اقلام مذکور صورت گرفته و اعلام شود.

وی با تأکید بر اینکه شهروندان هرگونه تخلف در زمینه عدم رعایت نرخ‌های مصوب اعلام شده توسط واحدهای صنفی را اطلاع دهند، خاطرنشان کرد: سامانه ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از طریق واحدهای بازرسی اتاق‌های اصناف در سراسر استان اعلام کند.

این مسئول عدم رعایت نرخ‌های مصوب را جزو تخلفاتی دانست که شهروندان می‌توانند به ستاد مذکور اطلاع دهند.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *