رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:مجتبی اشجری ۰۴۱

شمال ما: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: قیام خونین ۱۷ شهریور موجب بر چیده شدن پایه‌های پوسیده کاخ استبداد و طاغوت برای همیشه از ایران اسلامی شد.

 

حجت‌الاسلام مجتبی اشجری امروز در گفت‌وگو با فارس، در آستانه فرا رسیدن قیام خونین ۱۷ شهریور سال ۵۷ اظهار کرد: ۱۷ شهریور عاشورای حسینی دیگر بود.

وی با بیان اینکه در حادثه ۱۷ شهریور فرزندان این سرزمین با اعتقاد به آرمان والای امام خمینی‌(ره) در زیر باران گلوله از آزمون الهی سربلند و سرافراز گذشتند، افزود: میدان ژاله تهران به خون نشست و به نام شهدای ۱۷ شهریور زینت یافت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ۱۷ شهریور را یادآور ایثار و از جان گذشتگی شهدایی دانست که شجاعانه سینه خود را در برابر تیغ دژخیمان ارتش طاغوت زمان سپر کردند.

وی تصریح کرد: شهدا فریاد اسلام‌خواهی، عدالت‌طلبی و نفرت خود از حکومت ستم‌شاهی طاغوت را به گوش جهانیان رساندند.

اشجری حماسه شهدای ۱۷ شهریور را پیشتازی در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی خواند و خاطرنشان کرد: فجرآفرینی این شهدا برای همیشه تاریخ موجب درخشش نام آنها بر تارک تاریخ این مرز و بوم و یادشان در قلب دوستداران نظام شده است.

وی یادآور شد: قیام خونین ۱۷ شهریور زمینه‌ای شد تا طومار ظلم و ستم از ایران اسلامی پیچیده و پایه‌های پوسیده کاخ استبداد و طاغوت برای همیشه برچیده شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با پاسداشت یوم‌الله ۱۷ شهریور گفت: بزرگداشت مقام شامخ شهدای ۱۷ شهریور در واقع گرامیداشت آگاهی، معرفت و شور انقلابی بوده که در اقتدار ملت مسلمان ایران جاری است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *