مالک باشگاه داماش گیلان خبر داد:داماش ۰۸۲

شمال ما: مالک باشگاه داماش گیلان امروز گفت: امروز بطور رسمی قطع همکاری با سامر رجب اف حامی مالی اهل جمهوری آذربایجان با این باشگاه را اعلام می کنم.

 

به گزارش صداوسیما، اسماعیل حاجی پور در جمع هواداران داماش  گفت : جای نگرانی نیست اسپانسر قوی تر از سامر رجب اف برای داماش جذب خواهیم کرد.
مالک باشگاه داماش گیلان افزود: به رامیز محمد اف مربی آذربایجانی این تیم درود می فرستم ، چرا به رغم قطع همکاری هموطنش ، اعلام کرد کارش را ادامه می دهد.
اسماعیل حاجی پور گفت : اعضای هیات مدیره باشگاه داماش از جیب خود خرج می کنند.
عضوء شورای اسلامی شهر رشت گفت : ما آمدیم که بمانیم و نیامدیم که برویم و با کمک آقای جعفرزاده نماینده رشت در خانه ملت و دیگر دوستان این مسیر را طی خواهیم کرد.
اسماعیل حاجی پور افزود : من می دانم وقتی داماش می‎برد خانواده ها خوشحال هستند و باید تلاش کنیم تا ببریم تا خانواده ها هم شاد باشند و وظیفه ما است که از جان مایه بگذاریم.
وی گفت : کسانی که داماش را دوست دارند به سمت این تیم بیایند چون آغوش باشگاه به روی همه باز است.
مالک باشگاه داماش گیلان افزود :  هرکس با داماش مخالف باشد با مردم گیلان مخالف است ، تا زنده هستیم باید داماش زنده بماند.
اسماعیل حاجی پور اعلام کرد : ما آمده ایم که عشق و محبت را در رگ تیم محبوب داماش تزریق کنیم تا شادابی را به خانه های مردم رشت و گیلان ببریم.
تیم داماش گیلان در لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور دارد.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *