شمال ما: محسن ترکی داور سرشناس کشورمان، قضاوت دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی از مسابقات دسته اول فوتبال را بر عهده دارد.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه گفت : از سوی فدراسیون فوتبال ، اسامی داوران هفته چهارم رقابت های لیگ دسته اول معرفی شد که بر این اساس ، محسن ترکی داور دیدار ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت خواهد بود .
علیرضا وهابی در گفت و گو با ایرنا افزود : تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، عصر جمعه هفته جاری پنجم مردادماه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم خواهند رفت .
وی اظهار کرد : بر این اساس محسن ترکی که سابقه قضاوت چند دیدار اخیر دربی تهران (بازی استقلال و پرسپولیس) را برعهده داشته ، به عنوان داور دیدار تیم های ملوان و سپیدرود انتخاب شد و محمدرضا ابوالفضلی و سعید علی نژادیان نیز به عنوان کمک داور ، ترکی را در این دیدار همراهی می کنند .
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ادامه داد : همچنین سعید رحیمی مقدم به عنوان داور چهارم و فریدون اصفهانیان به عنوان ناظر داوری ، در این مسابقه حضور خواهند یافت .
تا پایان هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدورد رشت با کسب هفت امتیاز در مکان سوم و تیم ملوان بندرانزلی با کسب پنج امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی قرار دارند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *