​افشاگری دردسرساز فیروز کریمی؛کریمی 011

شمال ما: گیلان امروز نوشت: سرمربی ملوان که مبلغ قراردادش در سازمان لیگ ۲۵ میلیون تومان ثبت شده است، رقم واقعی قراردادش را اعلام کرد که این افشاگری نشان می دهد فاصله قراردادی که در لیگ ثبت شده ۳۷۵ میلیون تومان است!

فیروز کریمی که در شبکه باران حضور یافت، به پرسش‌هایی در مورد مبلغ قرارداد خود و بازیکنانی که به همراه وی به ملوان آمدند، پاسخ داد.

وی اعلام کرد که مبلغ قراردادش با باشگاه ملوان ۳۰۰ میلیون تومان بوده که ۱۰۰ میلیون تومان هم پاداش به خاطر بقای تیم در لیگ برتر را دریافت کرده است. وی همچنین مبلغ قرارداد فرزاد حاتمی با این باشگاه را ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

این مساله درحالی از سوی کریمی عنوان شد که صحبت این مربی با قراردادی که از وی در سازمان لیگ ثبت شده، کاملا مغایرت دارد زیرا در مراجعه به بخش باشگاه ملوان در سایت سازمان لیگ، مشاهده می‌شود مبلع قرارداد این مربی با باشگاه ملوان ۲۵ میلیون تومان ثبت شده است. همچنین مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، مقابل نام فرزاد حاتمی در این سایت دیده می‌شود.

این مغایرت در مبلغ قرارداد فیروز کریمی و فرزاد حاتمی با باشگاه ملوان و مبلغ قراردادش در سازمان لیگ بیانگر تناقضی آشکار در مبالغ قراردادی که افراد از باشگاه‌‎ها دریافت می‌کنند و آنچه در سازمان لیگ ثبت می‌شود را نشان می‌دهد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *