رئیس کمیسیون ترافیک شورای رشت:



واثق کارگرنیا 019

شمال ما: رئیس کمیسیون ترافیک شورای رشت با اشاره به اینکه جلسه امروز این شورا غیرعلنی برگزار شد، گفت: قرارداد ۹ میلیارد تومانی خرید اتوبوس شهرداری رشت غیرکارشناسی است که پیگیری می‌شود.

محمدحسین واثق‌کارگرنیا در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برگزاری جلسه شورای اسلامی شهر رشت به صورت غیرعلنی، اظهار داشت: موضوع خاصی در نشست امروز مطرح نشد و نیازی به برگزاری جلسه غیرعلنی نبود.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز باقری‌خطیبانی، موسوی روزان و بنده در نطق پیش از دستور سخنرانی کردیم، افزود: برخی از اعضا به برگزاری نشست غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران نقد داشتند.

رئیس کمیسیون ترافیک شورای رشت با اشاره به اینکه غیرعلنی بودن نشست امروز شورا موضوعیتی نداشت، گفت: در جلسه گذشته بدون طرح دستورکار جلسه امروز به صورت غیرعلنی پیشنهاد و مصوب شده بود.

واثق‌کارگرنیا با بیان اینکه در نطق پیش از دستور امروز به خرید 20 دستگاه اتوبوس درون‌شهری توسط شهرداری رشت بدون اطلاع معاون حمل و نقل و رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری معترض بودم، تصریح کرد: قبل از تعطیلات عید نوروز شهرداری در اقدامی عجیب به صورت محرمانه و بدون کارشناسی 20 دستگاه اتوبوس خریداری کرده است.

وی با اشاره به قیمت 450 میلیون تومانی هر دستگاه اتوبوس خریداری شده از تبریز، اظهار داشت: از مبلغ 9میلیارد تومان قرارداد خرید مبلغ 1.8 میلیارد تومان پرداخت شده است.

رئیس کمیسیون ترافیک شورای رشت، افزود: این خرید شهرداری بدون نظر کارشناسان فنی و کمیسیون تخصصی شورای شهر و عجولانه بوده که پیگیری می‌شود.

واثق‌کارگرنیا خاطرنشان کرد: تمام مراحل کارشناسی و خرید اتوبوس‌ها به تحقیقات محلی و در کمتر از یک‌ماه صورت گرفته است که کمیسیون تخصصی با جدیت این موضوع را پیگیری می‌کند.

وی با اشاره به دلایل برگزاری نشست شورا به صورت غیرعلنی، گفت: به درخواست و اعلام رئیس شورا این نشست غیرعلنی برگزار شد و دلیلش احتمالا بحث‌های پیش‌آمده در جلسات گذشته بوده است.

 


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “قرارداد میلیاردی خرید اتوبوس شهرداری رشت غیرکارشناسی است”

  1. برادر می‌گه:

    سلام اقاي كارگرنيا ، تو رو خدا بگذاريد حداقل يك كار ، فقط حداقل يك كار براي رشت و اين ناوگان عمومي انجام بشه ٠ شورا دخالت نكنه درست انجام ميشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *