شمال ما: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تبریک عید سعید فطر به هموطنان، از عرضه خودروی محبوب ۲۰۶ با شرایط ویژه خبر داد.

 

مصطفی خان کرمی گفت: فروش اقساطی ۲۰۶ تیپ ۲ از روز شنبه ۱۹ تیرماه با پیش پرداخت های ۱۱۳ و ۱۳۳ میلیون ریالی و موعد تحویل مرداد و شهریورماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو در این طرح فروش، به پیش پرداخت مشتریان برای تحویل شهریور ماه نیز سود مشارکت پرداخت خواهد کرد که این سود برای پیش پرداخت های ۱۱۳میلیون ریالی،‌ ۱۸۰هزار تومان و برای پیش پرداخت های ۱۳۳میلیون ریالی، ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

خان کرمی با بیان اینکه نرخ سود این طرح فروش اقساطی ۱۶ درصد برای پیش پرداخت ۱۳۳میلیون ریالی و ۱۹ درصد برای پیش پرداخت ۱۱۳ میلیون ریالی در نظر گرفته شده،‌ اظهار کرد: اقساط این طرح فروش ۳۶ ماهه خواهد بود که در قالب ۶ فقره چک ۶ ماهه دریافت خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان در پایان گفت: این طرح فروش اقساطی ویژه به مناسبت عید سعید فطر و به عنوان عیدی ایران خودرو به هموطنان ارائه شده و فقط برای یک بار و صرفا برای محصول ۲۰۶ تیپ ۲ اجرا خواهد شد.

* جزئیات کامل این طرح را در جدول ارائه شده ایرا‌ن‌جیب مشاهده نمایید .
زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۰۴/۱۹ می باشد .

فروش اقساطی پژو 206

 

منبع: ایران جیب


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *