صادق زاده، عضو هیات علمی دانشگاه:رمضانعلی صادق زاده ۰۱۱

شمال ما: عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیر گفت: توافق انجام شود یا نشود تهدیدات آمریکا علیه ایران که می‌خواهد استقلال خود را حفظ کند ممکن است به صورت‌های مختلف ادامه یابد و انتظار نمی‌رود تهدیدها تخفیف پیدا کند.

رمضانعلی صادق‌زاده در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس در گیلان با قدردانی از تلاش خبرنگاران این رسانه اظهار کرد: خبرگزاری فارس رسانه‌ای معتمد و قابل اعتماد و اطمینان است.

وی در ادامه به مسئله هسته‌ای ایران در مذاکرات اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره کننده ایرانی باید طبق فرمایش‌ مقام معظم رهبری که خطوط قرمز را بیان فرمودند، حرکت کنند تا منافع ملی تامین شود.

معاون صنایع پیشرفته در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان اینکه مذاکرات قرار است ۱۰ تیر به نتیجه برسد، تصریح کرد: امیدواریم این توافق با رعایت قوانین منافع ملی و حفظ دستاوردهای هسته‌ای در چارچوب حفظ منافع ملی باشد و خطوط قرمز رعایت شود.

وی درباره تهدیدهای مکرر آمریکا علیه ایران گفت: توافق انجام شود یا نشود تهدیدات آمریکا علیه ایران که می‌خواهد استقلال خود را حفظ کند ممکن است به صورت‌های مختلف ادامه یابد و انتظار نمی‌رود تهدیدها تخفیف پیدا کند اگر چه از نظر ملی مجبور شوند تهدیدها را تغییر مسیر دهند.

صادق‌زاده استقلال‌طلبی ایران را موجب ناتوانی و به زانو درآوردن آمریکا دانست و ادامه داد: ایران هر قدر بتواند قدرتمندتر شود تهدیدها به نتیجه‌ای نمی‌رسد به‌ویژه اینکه اکنون ایران را به رسمیت شناخته‌اند و مانند گذشته می‌توانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه توطئه‌های آمریکا با بیداری اسلامی منطقه به نتیجه‌ای نمی‌رسد، خاطرنشان کرد: با وجود استفاده آمریکا و کشورهای مستکبر دیگر از پدیده‌ای شوم به نام داعش، و حمایت برخی کشورها از این فرقه که مدعی مسلمان بودن دارند، توطئه آمریکا پیروز نخواهد شد.

نماینده دوره هفتم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و یادآور شد: فتنه به هر شکلی علیه نظام و انقلاب اسلامی که خون شهدای عزیز به پای آن ریخته شده، محکوم است.

وی تصریح کرد: اصل فتنه از طرف هر تشکیلاتی که باشد و اغتشاش و اقدام‌های خلاف قانون به هر نحوی باطل است و در حوادث انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری نیز تعدادی از کاندیداها نسبت به شمارش آرا و بازنگری آن اعتراض داشتند و از نتیجه اعلام‌شده تمکین نکردند که خلاف قانون بود.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *