شمال ما: فاطمه معتمدآریا که برای نمایش فیلم به کاشان سفر کرده بود، از سوی دلواپسان با الفاظ  رکیک و خلاف شرع و عرف مواجه شد.

 

به گزارش هنرآنلاین، معتمدآریا که به خاطر نمایش فیلم “یحیی سکوت نکرد” به این شهر رفته بود با اعتراض عده‌ای مواجه می‌شد که به این سفر او معترض بودند و اعتراض خود را با الفاظ رکیک و خلاف شرع نشان دادند

به نوشته سایت کاشان‌نیوز، نیروی انتظامی برای متفرق کردن این جمع دلواپس مجبور به دخالت شد.

هفته گذشته رسانه‌ها از جلسه نقدو بررسی فیلم “یحیی‌سکوت نکرد” باحضور کارگردان‌ و بازیگر آن “فاطمه معتمدآریا” در ۴ بهمن ماه درمجتمع سینمایی کاشان خبر داده بودند، اما شایعه عدم حضور خانم معتمدآریا نیز همزمان با این اخبار با توجه به مخالفت شورای فرهنگ عمومی کاشان به حضور این هنرپیشه مشهور سینمای ایران در کاشان قوت گرفته بود.

اکران فیلم به خوبی انجام و جلسه نقد نیز برگزار شد و معتمدآریا نیز ضمن سخنانی در تمجید فرهنگ و هنر کاشان گفت از اینکه سینمای هنر و تجربه سیاسی نبوده و به دنبال پول نیست به آن علاقه دارد.اما در ادامه دلواپسان با فحاشی و شعارهای زشت این جلسه را تلخ کردند.

معتمدآریا پس از جلسه نقد، قصد گفت‌وگو در حضور مسئولان با معترضان را داشت که معترضان نپذیرفته‌اند.  پس از خارج شدن معتمدآریا به دلیل حضور تعدادی از معترضان در مجاور سالن سینما سئانس آخر سینما کاشان فیلمی را به نمایش نگذاشت.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *