عضو شورای اسلامی شهر رشت؛شورای رشت 0111

شمال ما: محمد حسین واثق کارگرنیا عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت در گفتگو با خبرنگار رشت پرس در خصوص انحلال دومین جلسه ی انتخابات تعیین هیات رییسه ی شورای شهر رشت و عدم حضور برخی از اعضا،  گفت: یقینا اگر اعضای شورا به آرای جمع اعتقاد داشته باشند و به یکدیگر احترام بگذارند، غیبتی رخ نخواهد داد.

وی با بیان اینکه  شورای شهر یک جمع  ۱۵ نفره است و باید همه با هم انسجام داشته باشند اظهار داشت: دلیلی وجود ندارد زمانی که نتوانیم نظر خود را اعمال نماییم صحنه را خالی کنیم و این امر توهین به شورا و مردم است.

کارگر نیا افزود: همه ی ما با رای و انتخاب مردم به این جایگاه رسیده ایم و هر فردی از مجموعه ی شورا که بتواند رای اکثریت را برای انتخابات هیات رییسه جلب کند باید برای سایرین قابل احترام باشد.

وی خاطر نشان کرد: چگونه است که در زمان تصویب لوایح رای اکثریت مدنظر می باشد پس در این موضوع نیز باید به همان طریق عمل شود.

وی در خصوص تشکیل نشدن دو جلسه ی پیاپی برای تعیین هیات رییسه شورا گفت: دوستانی که غیبت کردند باید به آرای جمع احترام بگذارند و این شایسته نیست که در هر دو جلسه با حضور فرماندار محترم که وقت خود را برای این مراسم در اختیار گذاشته اند اعضای شورا در جلسه حضور نیابند و این بی احترامی به مجموعه ی شورا و فرماندارو آرای مردم است.

این عضو شورا در مورد تکلیف انتخاب هیات رییسه شورای اسلامی کلانشهر رشت اظهار داشت: در جلسه ی دیگری که اختیار آن بر عهده ی فرماندار رشت خواهد بود در عمارت شورا و یا در فرمانداری رشت به ریاست فرماندار، تعیین هیات رییسه و انتخابات آن برگزار می شود.

وی در مورد احتمال غیرعلنی بودن جلسه ی مذکور اذعان داشت: احتمال غیر علنی بودن آن جلسه را بعید می دانم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *