دستگیری 3 شرور اخلالگر در رشت؛شرور ۰۱۲

شمال ما: رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان از دستگیری سه شرور به جرم اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت و شرارت در رشت خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس گیلان، سید رسول صمدی اظهار کرد: با شکایت‌های شهروندان ساکن رشت درباره اقدام‌های مجرمانه ۳ شرور و ایجاد اخلال در نظم عمومی و همچنین ایجاد مزاحمت برای شهروندان و ساکنان محله‌های تختی، گلسار و مطهری، بلافاصله تیم‌هایی از اداره عملیات و اداره اراذل و اوباش این پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: با آغاز تحقیقات در این زمینه مشخص شد که این ۳ شرور به نام‌های «ح‌ـ‌ع» معروف به اشکان ترش‌عقل و «ب‌ـ ک» و «ع‌ـ‌ق» معروف به «علی مامان» هر کدام زورگیری و شرارت با سلاح سرد اقدام به عربده‌کشی و زورگیری در محله‌های مذکور می‌کنند و تا کنون چندین مرتبه به جرم تخریب اموال عمومی تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر شدند.

صمدی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضایی دستور دستگیری متهمان صادر شد، بیان کرد: تیم‌های عملیاتی پلیس امنیت عمومی پس از شناسایی مخفیگاه متهمان برای دستگیری آنها وارد عمل شده که در سه عملیات جداگانه متهمان در مخفیگاه خود بازداشت شدند و برای تحقیقات بیشتر به پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه هر ۳ متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود مبنی بر زورگیری، شرارت و ایجاد اخلال در نظم عمومی اعتراف کردند، یادآور شد: این سه نفر پس از تکمیل پرونده و صدور حکم راهی زندان شدند.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *