رئیس هیات وزنه برداری استان گیلان:وزنه برداری ۹۱

شمال ما: علیرضا سلیمانی، وزنه بردار جوان گیلانی موفق شد عنوان برترین وزنه بردار قهرمانی بزرگسالان کشور را کسب کند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس هیات وزنه برداری استان گیلان با اعلام این خبر گفت : این وزنه بردار ملی پوش شایسته گیلانی در جریان رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور توانست عنوان برترین ورزشکار این رقابت ها را به خود اختصاص دهد .

اصغر ابراهیمی افزود: سلیمانی در این رقابت ها که در شوشتر برگزار شد ، در دسته ۱۰۵ کیلوگرم به عنوان قهرمانی و مدال طلای این مسابقات دست یافت .

وی خاطرنشان کرد: همچنین رضوان رحیم نیا دیگر وزنه بردار گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها ، در دسته ۷۷ کیلوگرم عنوان نائب قهرمانی و غلامرضا اصغرخواه دیگر وزنه بردار شایسته گیلانی نیز در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم در حرکت دو ضرب موفق به کسب مدال برنز شدند .

رئیس هیات وزنه برداری گیلان با بیان اینکه تیم وزنه برداری استان گیلان در مجموع تیمی توانست در مکان پنجم این دوره از رقابت ها قرار گیرد ، گفت: تیم وزنه برداری گیلان در رقابت های دو سال گذشته نیز موفق شده بود برای اولین بار عنوان قهرمانی کشور را کسب کند .

در رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از سراسر کشور به مدت سه روز در شوشتر استان خوزستان با هم به رقابت پرداختند .

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *