شمال ما: داریوش فرضایی(عمو پورنگ)در پی اطلاع رسانی اشتباه زمان پخش «محله گل و بلبل» از مردم عذرخواهی کرد.

 

به گزارش میزان، در پی اطلاع رسانی اشتباه زمان پخش «محله گل و بلبل» توسط داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در صفحه اینستاگرامش، این مجری برنامه های کودک از مردم عذرخواهی و صوتی را منتشر کرد.
بنابر این گزارش وی گفت: از همه شما عذرخواهی می کنم همان طور که در صفحه اینستاگرامم نوشتم من هم مثل شما تیزر برنامه و زیر نویس آن را درشبکه دو دیدم که نوشته بود از فردا هر روز پخش می شود با این حال نمی دانم که چرا این اتفاق نیافتاد.

وی افزود: آقای علی پور هم درصفحه اینستاگرامش نوشته بود که قرار است محله گل و بلبل پخش شود من هم به استناد پست او اطلاع رسانی کردم باور کنید برنامه سازان عمو پورنگ تمام تلاش و سعی خود را کردند که بتوانند با تولید یک مجموعه خوب شما را شاد کنند و بخندانند.

عموپورنگ اظهار کرد: پخش نشدن«محله گل و بلبل»  دست من ،عوامل، برنامه سازان عمو پوررنگ نیست بلکه شبکه دو باید آن را پخش کند البته شاید درکنداکتور برنامه های پخش صدا و سیما قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: با این حال دیگر هیچ اظهار نظر و اطلاع رسانی در رابطه با پخش برنامه ها نمی کنم که بیش از این شرمنده شما نشوم. باور کنید من خیلی از روی شما مردم خجالت می کشم بخصوص کودکانتان که مطمئنا پای تلویزیون به امید پخش شدن برنامه می نشینند.

این مجری برنامه های کودک ادامه داد: من هم مثل شما ناراحت هستم اما امیدوارم که در روزهای آینده شاهد پخش «محله گل و بلبل» باشیم. دست همه شما را می بوسم و باید بگویم که هیچ کدام از عوامل عمو پورنگ در این زمینه مقصر نیستند.

وی خاطر نشان کرد: ما کارمان را در زمینه تولید انجام دادیم و آن را به شبکه دو رساندیم اما دوستان در مورد پخش یا عدم پخش آن تصمیم می گیرند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *