حسن کربلایی:کربلایی011

شمال ما: وقتی مدعی شدیم که ولایتی هستیم، امام زمانی هستیم، باید در خود بنگیریم که این ویژگیها در ما هست یا خیر

حاج حسن کربلایی در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که در رودبار برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، با اشاره به زیارت جامعه کبیره به ویژگیهای امامان معصومین پرداخت و اظهار کرد: معدن رحمت، گنج های علم، اصول کرم، ارکان بزرگواری، پرچمدران علم تقوا، حجت خدا بر مردم دنیا و… را از ویژگیهای ائمه معصومین هستند.

وی ادامه داد: وقتی مدعی شدیم که ولایتی هستیم، امام زمانی هستیم، باید در خود بنگیریم که این ویژگیها در ما هست یا خبر چرا که مدعی خیلی زیاد وجود دارد که مدعی دوستی با امام را دارند اماا اعمال و نیاتی متفاوت دارند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان، ابراز داشت: وقتی در دعا می خوانیم «یا لیتنا کنا معک» یعنی ای ای حسین کاش ما در کربلا بودیم و ما هم به شهادت می رسیدیم، یا شعار می دهیم و یا دروغ، اما اگر ریا نداشته باشیم در ثواب اعمال کربلا شریک هستیم.

وی ادامه داد: مایی که امام حسین(ع)، خانه نشینی حضرت علی(ع)، مظلومیت امام حسن(ع)، زندانی ۱۴ ساله امام موسی کاظم(ع) را درک نکرده ایم و در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج) مدعی هستیم که ما با مهدی هستیم چه وظیفه ای داریم؟

کربلایی، گفت: زمینه آزمایش جوانهای نسل اول انقلاب در جنگ ۸ ساله فراهم شد و کسانی که شعار« یا لیتنا کنا معک» سر می دادند وارد میدان نبرد جنگ ۸ ساله شدند و با تاسی از قیام حسینی به شهادت رسیدند.

 

اگر می گوییم حسینی هستیم، دوستار پیامبر و امام حسن هستیم باید هیات من الذله گویان و زیر بار ظلم نرویم

وی ابراز کرد: در شرایط فعلی که دشمن تحریم کرده و فشار اقتصادی وارد کرده است وظیفه جوانان، حزب اللهی چیست؟ اگر می گوییم حسینی هستیم، دوستار پیامبر و امام حسن هستیم باید هیات من الذله گویان و زیر بار ظلم نرویم.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان، با بیان اینکه دشمن برای حمله نرم خود در نمی زند، اظهار داشت: هجمه های دشمنان امروز در موبایل تا رختخواب فرزندان ما آمده است.

وی افزود: دشمن با تشکیل شبکه های اجتماعی گوناگون به راحتی در بین مان ورود کرده و حرفهای خود را می زند و گاها شبهه هایی را در ارزشهای نظام و انقلاب ایجاد می کند.

کربلایی، حمله به اعراب و تخریب اعراب در شبکه های اجتماعی از توطئه های دشمنان است، بیان کرد: پیغمبر ما کجایی بود؟ امام حسین عرب بود، امام مهدی هم عرب است، زبان مردم در قیامت عربی است، لذا دشمن مشخص است کجا را نشانه گرفته است و برنامه ریزی می کند.

وی افزود: حال که دشمن شبانه روز وقت گذاشته نباید به خاطر اینکه ما که گوشی موبابل آنچنانی نداریم و… سکوت کنیم بلکه به موازات دشمنی دشمنان اسلام باید شبانه روز برای مقابله با آنان تلاش کنیم.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان، دشمن با شبکه های گوناگون اینترنتی، رادیویی و تلویزیونی که در اختیار دارد علیه انقلاب مبارزه می کند و حتی یک بار از کشتار مردم بی گناه را به تصویر نمی کشد.

 

عده ای به دنبال جدایی دین از سیاست هستند

وی با بیان اینکه عده ای به دنبال جدایی دین از سیاست هستند، گفت: سیاسیت عین دیانت ماست، هنوز نماز جمعه روشنگری می کنند دین از سیاست جدا نسیت و اگر دین را از سیاست جدا کنند ما را از دین جدا کرده اند ما را از اهل بیت و امام حسین(ع) جدا کنند.

کربلایی تصریح کرد: نسل گذشته با همین زینبیه ها، حسینیه ها، شخصیت بزرگی به نام امام خمینی(ره) را معرفی کردند که توانست جهان را به حرکت در بیاورد.

وی با بیان اینکه ماهواره دشمن دلشان به حال ما نسوخته است،تصریح نمود: اگر با خوردوی خود باری را حمل کنید از پول نمی گیرید؟ مجانی برای مردم خانه می سازید؟ یقینا اینطوری نیست. امروز میلیارد ها دلار آمریکا صرف شبکه هایی می شود که علیه نظام به زبان های مختلف تولید برنامه دارند.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان، گفت: دشمن وایبر، واتساپ و تلگرام و… می سازند تا در جامعه انحراف ایجاد کند حال متولیان مسجد، علما، معلمین، پدران و مادران چقدر تلاش می کنند تا جلوی انحراف فرزندان خود را بگیرند و آنها را سرباز جنگ نرم کنند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ائمه معصومیین کشتی نجات این دریای متلاطم هستند، بیان داشت: کسانی که جلوتر از این کشتی حرکت کنند بره گمراه هستند، کسانی که جلوتر از علی(ع) حرکت کردند، علی را در محراب مسجد به شهادت رساندند، کسانی که جلوتر از مطهری رفتند، وی را به شهادت رساندند.

 

کسانی دیروز با امام مبارزه کردند و امروز با مقام معظم رهبری مبارزه می کنند

کربلایی ابراز داشت: عده ای هم در انقلاب جلوتر از امام(ره) رفتند و گفتند امام جنگ را در خرمشهر ادامه داد، آنها دیروز با امام مبارزه کردند و امروز با مقام معظم رهبری مبارزه می کنند.

وی ادامه داد: عده ای زیر عمامه و لباس علیه ولایت اقدام می کنند و با استفاده از شبکه های گوناگون انگلیسی تشیع انگلیسی را تبلیغ می کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان، با بیان اینکه کسانی هم که از کشتی ائمه معصومین عقب افتادند رفوزه شدند و خیلی ها در دنیا عقب افتاده شدند.

وی با بیان اینکه در دفاع از ولایت باید زمان شناس بود، خاطرنشان کرد: کسانی برای امام حسین(ع) نامه نوشته بودند گفتند برای حمایت از امام حسین(ع) الان وقتش نیست، ماندند تا عاشورا رقم خورد و بعد توبه کردند و توابین شدند.

کربلایی گفت: در یک لحظه حر احساس کرد باید حسین را یاری کند و آزاده شد و یه لحظه تصمیم گرفتن علی را تنها بگذارند شدند خوارج.

 

در یک لحظه حر احساس کرد باید حسین را یاری کند و آزاده شد و یه لحظه تصمیم گرفتن علی را تنها بگذارند شدند خوارج

وی با بیان اینکه کسانی که به ریسمان این کشتی چنگ می زنند تا همگام باشند جزء کسانی هستند که پیروز و ولایی هستند، افزود: پدر شهید احمدی روشن در رشت می گفت: وقتی فرزندم شهید شد خدا را شکر گفتم اما وقتی می بینیم دولتمردان در یکسری جاها پایشان می لنگد و می خواهند ضربه بزنند، می سوزد.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان، افزود: در یکسری از جاها آدمهایی نباید سرکار بیایند اما سرکار می آیند و کارهایی را نباید بکنند را انجام می دهند و این دل دوستداران نظام و شهدا را می سوزاند.

وی با اشاره به وقایع مذاکرات اشاره کرد و گفت: وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند زیر فشار و تحریم مذاکره نمی کنیم و شما غلط می کنید تهدید می کنید، یعنی خط و مشی توسط رهبری ترسیم شده است.

کربلایی با بیان اینکه عده ای سخنان رهبر را فصل الخطاب نمی دانند و نصیحت می دانند گفت: برداشت و بی توجهی شما به فرامین و دستورات رهبری نوعی اهانت است.

 

مواظب باشیم در آینده همین جوانان نگویند مرگ بر کسانی که قرار داد لوزان را امضا کردند

وی، ابراز داشت: اگر امروز جوانان می گویند مرگ بر کسانی که قرارداد ترکمنچای را امضا کردند مواظب باشیم در آینده همین جوانان نگویند مرگ بر کسانی که قرار داد لوزان را امضا کردند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان، بیان داشت: در تاریخ کشور هرگاه قرار داد بستیم یک تیکه از خاک کشور را دادیم، نکند بیست سال دیگر خدا لعنتتون کنه در عهد آقای فلانی ارزشهای کل نظام و انقلابیون ما را برباد داد.

وی با بیان اینکه این انقلاب الکی به دست ما نرسیده است، ابراز داشت: ایران به دنبال بهانه است که اسرائیل یک جای این کشور را بزند در آن صورت است که اسرائیلی که از گیلان کوچکتر است با خاک یکسان خواهد شد.

کربلایی انتظار واقعی امام عصر را مورد تاکید قرار داد و گفت: ادعا کنم منتظرم اما اعمال و رفتارم همخوانی نداشته باشیم، امر به معروف نکنم با ولایت همراه نباشیم دنبال حجاب و عفاف نباشیم منتظر واقعی نیستیم.

 

منبع: زیتون خبر/ خزرآنلاین


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *