فرمانده سپاه قدس گیلان:%d8%b3%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%b9%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87%e2%80%8c%d9%be%d9%88%d8%b1-91

شمال ما: فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برخی نشان داده‌اند نسبت به نهادهای انقلابی کینه دارند، گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنیم بابت این بی‌کفایتی‌هایی که در حوزه مدیریت سیاسی و امنیتی استان داریم از وزیر کشور سؤال کنند.

به گزارش تسنیم، سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در جمع اعضای بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان با اشاره به فرارسیدن ماه عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تسلیت این ایام اظهار داشت: حرکت و قیام حضرت سیدالشهدا(ع) درس‌های زیادی برای بشریت دارد که باید همواره آن نکات را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه بزرگترین ابزار ما در دفاع از انقلاب، سربازانی هستند که لباس روحانیت پوشیده‌اند خاطرنشان کرد: در جنگ نرم با جنگ ذهن و افکار مواجه هستیم و دشمن می‌خواهد جوانان ما را از اسلام دور نگه دارد.

سردار عبدالله‌پور گفت: تنها گروهی که می‌توانند شبهه‌زدایی کنند و در این جنگ نرم، نظام و انقلاب را نجات دهند طلبه‌ها و روحانیون عزیز هستند زیرا مردم به حرف‌ها و اظهارات این قشر ایمان و اعتقاد کامل دارند.

وی با اشاره به قضایای اخیر و موضع‌گیری‌های برخی از مسئولان استان علیه نیروهای انقلابی تصریح کرد: امروز می‌بینیم برخی افراد به ابراز دشمن تبدیل شده‌اند و در جامعه شبهه افکنی می‌کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اعلام کرد: چون دشمنان اصلی ملت دستشان به ما نمی‌رسد و حتی جرأت جسارت ندارند بنابراین شاهدیم که این افراد به جای دشمن علیه نیروهای انقلابی حرف می‌زنند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه بنده حتی معتقدم از عهده مدیران ارشد استان هم خارج است که بتوانند با آنها برخورد کنند، تاکید کرد: این افراد یک شبکه نفودی هستند که در بسترهای مدیریتی کشور نفوذ کرده‌اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آنها نشان داده‌اند نسبت به نهاد‌های انقلابی کینه دارند، گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنیم بابت این بی‌کفایتی‌هایی که در حوزه مدیریت سیاسی و امنیتی استان داریم از وزیر کشور سؤال کنند.

وی با اشاره به برخی معضلات اجتماعی و فرهنگی گفت: با وجود تاکید مقام معظم رهبری که فضای مجازی ما را با تهدید و خطر جدی مواجه کرده اما این آقایان با جسارت می‌گویند که سیاست ما در دولت باز نگه داشتن فضای مجازی است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اهمیت تبیین منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه اعلام کرد: این تبیین تنها توسط روحانیون و طلاب عزیز به‌خوبی امکان پذیر است و رسالت آنان را سنگین‌تر می‌کند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *