مدیر روابط عمومی باشگاه لسمان مروارید خزر:تیم لسمان مروارید خزر رشت ۹۱

شمال ما: مدیر روابط عمومی باشگاه لسمان مروارید خزر عدم همکاری فدراسیون فوتبال در خصوص صدور کارت بازیکنان این تیم برای حضور در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی را دلیل انصراف لسمان مروارید خزر رشت عنوان کرد.

 

صادق صیاد صبح شنبه درگفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با توجه به بدهی چندین ساله باشگاه لسمان مروارید خزر رشت به فدراسیون فوتبال این باشگاه عملا نتوانست از بازیکنان جذب شده در نیم فصل دوم لیگ برتر استفاده کند.
وی افزود: با وجود رایزنی های مختلف و همکاری رییس هیات فوتبال گیلان، رییس فدراسیون فوتبال حتی با تقسیط بدهی ۲۴۰ میلیون ریالی این باشگاه نیز موافقت نکرد.
صیاد خاطر نشان کرد: به دستور رییس فدراسیون فوتبال تیم های بدهکار به فدراسیون نمی توانند برای بازیکنان جدید جذب شده ، کارت بازی گرفته و از آنان در رقابت ها استفاده کنند.
مدیر روابط عمومی لسمان مروارید خزر رشت تصریح کرد: تیم ما در صورت حضور در مسابقه پنجشنبه هفته گذشته در برابر خزر رودسر، تنها سه بازیکن دراختیار داشت.
صیاد یادآور شد: این مقدار بدهی مربوط به دوره های مدیریتی گذشته این باشگاه بوده و در صورت اطلاع رسانی از سوی فدراسیون فوتبال در ابتدای فصل، هیات مدیره جدید از قبول مسئولیت اداره باشگاه خودداری می کرد.
وی به تمایل فدراسیون فوتبال نسبت به انصراف این تیم و کنار رفتن از دور رقابتها اشاره و تاکید کرد: محمد نیک، سرمربی تیم لسمان مروارید خزر رشت به عنوان سهام دار ۵۰ درصدی این باشگاه به دلیل عدم همکاری و حصول نتیجه لازم از سوی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای انصراف این تیم را اعلام کرد و فدراسیون نیز به راحتی پذیرفت.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم لسمان مروارید خزر رشت تا پایان هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی تنها با کسب پنج امتیاز در رده آخر جدول قرار داشته و در حالی اقدام به انصراف از ادامه حضور در رقابتها را اعلام کرد که فقط چهار هفته به اتمام این دور از مسابقات باقیمانده بود.
مشکلات مالی، عدم کسب نتایج لازم در رقابتهای لیگ برتر و خطر سقوط به دسته پایین تر و نداشتن بازیکن کافی از دلایل انصراف این تیم از دور رقابت ها عنوان شده بود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *