شمال ما: این عادل فردوسی‌پور ما نیست. عادل گم شده است. کاش فردوسی‌پور به این همه زردی، به این همه ابتذال تن نمی‌داد.

 

به گزارش راه دانا، این شما و این عادل فردوسی پور. درست فردای روزی که علی دایی می‌شود یکی از اسطوره‌های فوتبال جهان، جناب عادل فردوسی‌پور با او در مهم‌ترین برنامه فوتبالی و ورزشی ایران مصاحبه می‌کند. اما چه می‌گوید و چه می‌پرسد؟

عادل خان از دایی درباره پلیورش که داخل شلوارش بوده می‌پرسد ، و در حالی که داریم از تعجب سکته می کنیم، برای اثبات حرفش “شاهد تصویری” پخش می‌کند تا مبادا بیننده‌اش خیال کند بیست سال قبل پلیور علی دایی داخل شلوارش نبوده است! آن هم چه شلواری؟ شلواری که دقایقی بعد عادل دوباره به سراغش می‌رود و موشکافانه ثابت می‌کند خمره‌ای بوده است.
هنوز شوکه هستیم که فردوسی‌پور بحث را می‌برد بوندسلیگا. خرسند می‌شویم که قرار است از تجربیات یکی از مهم‌ترین لژیونرهای فوتبال ایران از منظم‌ترین لیگ جهان بشنویم. اما سورپرایزهای عادل امشب تمامی ندارد، ایشان می‌رود سراغ سبیل‌های علی دایی و کریم باقری و این سوال مهم که آیا شما دو نفر تنها سبیلوهای بوندسلیگا بوده‌اید!؟
چه بر سر عادل فردوسی‌پور آمده است؟ عادلی که می شناختیم هرگز چنین نبود. چه اتفاقی برای او رخ داده است؟ چه کسانی عادل را احاطه کرده‌اند و چنین او را و مهم‌ترین برنامه ورزشی ایران را به ابتذال کشانده‌اند؟
این عادل فردوسی‌پور ما نیست. عادل گم شده است. کاش فردوسی‌پور به این همه زردی، به این همه ابتذال تن نمی‌داد. کاش عادل به خودش می‌آمد.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *