عضو شورای اسلامی شهر رشت:شهربازی رشت ۰۱۱

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: طرح سرمایه‌گذاری شهربازی پارک قدس رشت دارای اشکالات زیادی است.

 

محمدحسین واثق کارگرنیا امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سفر تعدادی از اعضای شورا به مشهد مقدس برای بازدید از چند پروژه این شهر، اظهار کرد: این سفر حدود سه هفته قبل انجام شد اما تاکنون هیچ گزارشی از طرف اعضای شورا به هیأت رئیسه شورا ارسال نشده است.

وی با بیان اینکه سفر مذکور به منظور بازدید از پروژه‌های شرکتی که متقاضی سرمایه‌گذاری در پروژه شهر بازی پارک قدس رشت است، انجام شد، افزود: اشکالات زیادی به این طرح سرمایه‌گذاری در شهربازی رشت وارد است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: اگر قرار باشد پروژه مذکور با این شرایط مبهم به پیمانکار واگذار شود باز هم قرارداد قبلی شهربازی تکرار می‌شود و چیزی نصیب مردم شهر نمی‌شود.

واثق‌کارگرنیا ادامه داد: حدود سه سال است که شهربازی پارک قدس رشت تعطیل شده و اکنون که می‌خواهیم آن را فعال کنیم باید به تمام جوانب این پروژه توجه شود.

وی با اشاره به اینکه شهردار رشت تقاضای واگذاری بدون تشریفات پروژه مذکور به سرمایه‌گذار مشهدی را دارد، گفت: اگر قرار است تشریفات قانونی نادیده گرفته شود باید مفاد تفاهمنامه همکاری برای شهر موثر و برای شهروندان جالب و جذاب باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه باید سرمایه‌گذار بهترین و مدرن‌ترین و با کیفیت‌ترین وسایل تفریحی را به شهر رشت بیاورد، خاطرنشان کرد: دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری رشت باید جوانب کار را بسنجد و قیمت‌های واقعی برای این طرح محاسبه شود.

وی  تصریح بر اینکه برگزاری فراخوان عمومی به تمام سرمایه‌گذاران فرصت حضور می‌دهد، یادآور شد: برای اجرای فراخوان عمومی در چنین طرح‌هایی بهتر است عدالت نیز در اجرای مناقصه رعایت شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *