شمال ما: مرد جوانی که در صف نانوایی مرتکب قتل شده است، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه روز دوشنبه چهارم‌ آبان‌ماه بود که قاضی مدیر روستا، بازپرس ویژه قتل از مرگ مشکوک مردی سالخورده در یکی از بیمارستان‌ها باخبر و در محل حاضر شد.

 

مردی که پیرمرد را به بیمارستان منتقل کرده بود به بازپرس گفت:‌ همراه پدرم در صف یکی از نانوایی‌های خیابان سهروردی ایستاده بودم که مرد هیکلی همراه مردی سالخورده‌ وارد شد.

 

مرد جوان وقتی گفت که می‌خواهد بدون رعایت کردن نوبت نان بگیرد، پدرم به او اعتراض کرد. همزمان با اعتراض پدرم مرد دیگری هم به آن جوان اعتراض کرد.

 

سر این موضوع مشاجره شد و آن پسر با پدرم درگیر شد و او را هل داد که سرش به جدول کنار پیاده‌رو برخورد کرد و خون از بینی‌اش جاری شد. وقتی این حادثه اتفاق افتاد آن پسر همراه آن پیرمرد گریختند.

 

کسانی که در صف بودند آنها را دنبال کردند و فقط موفق به بازداشت مرد سالخورده شدند.  یکی از شاهدان هم گفت: وقتی حادثه اتفاق افتاد، من جوان قوی‌هیکل را دنبال کردم. وقتی به نزدیکی او رسیدم، پنجه‌بوکس کشید و ضربه‌ای پرتاب کرد که به صورتم برخورد کرد. ترسیدم چاقو بکشد به خاطر همین از تعقیب او منصرف شد اما دیدم که او پیرمرد را هل داد و از محل گریخت.

 
طبق گزارش روزنامه جوان، بررسی‌های بعدی بازپرس نشان داد که مرد بازداشت شده، پدر متهم فراری است. او گفت ما عجله داشتیم به خاطر همین پسرم خواست بدون نوبت وارد صف شود که حادثه اتفاق افتاد.
تحقیقات به دستور بازپرس ادامه دارد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *