نظرمحمدی:علی نظرمحمدی ۰۲۳

شمال ما: سرمربی سپیدرود رشت هدفش را صعود تیمش به دسته اول دانست و گفت: ما در بازی‌های خانگی بیش از ده هزار هوادار داریم که در لیگ برتر هم این تعداد یک رکورد عالی است.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال سپیدرود یکی از ریشه دارترین تیم های کشور است که مدت هاست در فراموشخانه لیگ دسته دوم روزگار می‌گذارند. این تیم پرهوادار شمال کشور که تاریخ تاسیس آن به ۱۳۴۷ بر می‌گردد فصل گذشته با تعویض مالکیت و با یک مدیریت جدید توانست دوباره ورزشگاه عضدی رشت را لبریز از جمعیت کند.

گروه مدیریتی سپیدرود برای فصل جدید علی نظرمحمدی را جانشین افشین ناظمی کردند تا با استفاده از شور و حال جوانی و قدرت جسارت و حس جاه طلبی وی بتوانند با صعود به لیگ دسته اول موجب شادی دل هواداران پرشور ارتش سرخ گیلان شوند.

نظرمحمدی با اشاره به کار سختی که تیمش برای صعود به لیگ دسته اول در پیش دارد، به خبرنگار تسنیم گفت: اینکه حدود چهل تیم با یکدیگر بجنگند و در انتها تنها سه تیم باقی بمانند بیشتر شبیه به جنگ گلادیاتوری می‌ماند، اما من مرد روزهای سخت هستم و دوست ندارم برای رسیدن به موفقیت هیچ مشکلی سد راهم شود.

وی در ادامه افزود: از اینکه مدیریت باشگاه به من اعتماد کرد، سپاسگزارم و می‌دانم جایی نشسته‌ام که پیش از من بزرگانی چون فریدون عسگرزاده، احمد صومی، حسن روشن، حسن آذرنیا و .. حضور داشتند و امیدوارم که بتوانم جانشین شایسته‌ای برایشان باشم.

سرمربی جدید سپیدرود اظهار داشت: می‌دانم که کار کردن در تیم های پرطرفدار بسیار سخت است و هوادار بدون توجه به دشواری‌های کار و اینکه تیمش در چه لیگی بازی می‌کند، از مربی و بازیکنانش فقط و فقط موفقیت می‌خواهد. من خودم را برای یک لیگ فشرده آماده کرده‌ام و تمام تلاشم را می‌کنم که امسال آخرین سالی باشد که رود خروشان شمال در لیگ دسته دوم بازی خواهد کرد، من می‌خواهم که با سپیدرود موفقیت را در آغوش بگیرم.

نظرمحمدی با اعلام اینکه صعود سپیدرود دور از دسترس نیست، افزود: من آدم ساده انگاری نیستم اما معتقدم در فوتبال ما فاصله زیادی بین تیم ها از لیگ برتر تا لیگ دسته دو وجود ندارد، همین تیم نفت که امروز به نوعی افتخار فوتبال ایران هست تا پنج شش سال پیش در لیگ دو در رقابتی میلیتری با سپیدرود به لیگ دسته اول صعود کرد. درست مثل سیاه جامگان یا فولاد نوین که همگی با سپیدرود رقابت شانه به شانه ای داشتند و امروزه آنها در لیگ برتر هستند و ما همچنان در لیگ پایین تر حضور داریم.

سرمربی جوان سپیدرود که سابقه کاپیتانی ملوان و داماش را دارد با آرزوی اینکه بتواند رضایت هواداران و پیشکسوتان را جلب نماید، گفت: ما در بازی‌های خانگی بیش از ده هزار هوادار داریم که در لیگ برتر هم این تعداد یک رکورد عالی است، من دست یاری به سوی همه پیشکسوتان و هواداران مان دراز می کنم و قول می دهم که با اتحاد ما سالی درخشان در تاریخ پنجاه ساله سپیدرود رقم خواهیم زد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *