مدیرکل ورزش و جوانان گیلان:مسعود رهنما 042

شمال ما: مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به درخواست هواداران داماش مبنی بر ماندگاری نام داماش گیلان، تصریح کرد: من صدای این هواداران سینه سوخته را در جریان بازی با پاس همدان شنیدم.

به گزارش ایسنا، مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان درخصوص این بازی، اظهار کرد: این بازی، اولین دیدار خانگی داماش بود و این برد خانگی علاوه بر هواداران این تیم باعث خوشحالی من شد که در برخی صحنه‌ها نمی‌توانستم احساسات خودم را کنترل کنم.

 وی ادامه داد: باید به فکر برطرف کردن مشکلات داماش باشیم تا این تیم را به سمت قهرمانی سوق بدهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به درخواست هواداران داماش مبنی بر ماندگاری نام داماش گیلان، تصریح کرد: من صدای این هواداران سینه سوخته را در جریان بازی شنیدم و همچنین جوانان عاشق داماش قبل و بعد از بازی هم در گروه‌های مختلف از من خواستار ماندگاری نام داماش گیلان شدند که اعلام می‌دارم «داماش باید داماش باقی بماند» و مسئولان باید کمک کنند تا علاوه بر رفع مشکلات مالی باشگاه داماش، خواسته این هواداران هم جامه عمل بپوشد.

 رهنما ادامه داد: بنده برای ماندگاری نام داماش هرچه در توان دارم به کار می‌گیرم و حتی بعد از بازی هم با مدیران باشگاه داماش صحبت هایی داشتم و برای کمک به داماش و برطرف شدن مشکلاتش هر کمکی از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا به خواست این هواداران با تعصب عمل کنیم و داماش با همان نام داماش گیلان جاودان بماند و برای صعود به لیگ برتر تلاش کند.

از نکات جالب توجه مسابقه داماش گیلان و پاس همدان، بروز احساسات مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در صحنه‌های حساس این بازی بود که در نهایت با پیروزی داماش گیلان همراه شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *