بحث و درگیری لفظی بین اعضا؛شورا 053

شمال ما: جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت با بحث و درگیری لفظی اعضای این شورا پایان یافت.

به گزارش فارس، جلسه عصر امروز اعضای شورای اسلامی شهر رشت برای چندمین بار با بحث و درگیری لفظی بین اعضای این شورا به خاطر غیبت اخیر برخی از اعضای شورا در جلسات گذشته پایان یافت.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه پس از قدردانی از حضور تمام اعضای شورا و با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: آرامش امروز کشور به دلیل ایثار و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

محمدعلی رفیعی‌نوده در ادامه به غیبت اخیر سه‌جلسه‌ای برخی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت اشاره کرد و گفت: یکی از اعضای شورا برای عدم حضورش در جلسات اخیر نامه‌ای تنظیم و دلیل غیبتش را توجیه کرده و اعضای دیگر که جزو غایبان بودند بهتر است غیبت خود را توجیه کنند.

آموزش رفتار اجتماعی در شورای شهر رشت

به گزارش فارس، موضوع مذکور موجب اعتراض چند نفر از اعضای شورای اسلامی شهر رشت شد و امیرحسین علوی ‌‌عضو شورای شهر ‌در این باره اظهار کرد:‌ غیبت اعضای شورای اسلامی در شرایطی باید توجیه شود که جلسات تشکیل شده باشد اما طی هفته‌های گذشته جلسات به حد نصاب نرسید و برگزار نشد و به همین دلیل نباید غیبت خود را توجیه کنیم.

عضو دیگر شورای شهر رشت در ادامه جلسه مذکور ضمن اعتراض به عدم حضور برخی از اعضای شورا در جلسات گذشته گفت: جلسات اخیر به دلیل عدم حضور اعضای شورای شهر و به دلیل به حد نصاب نرسیدن برگزار نشده است.

محمود باقری‌خطیبانی تصریح کرد: اگر اعضای شورا در جلسات حضور پیدا می‌کردند سه جلسه گذشته شورای شهر رشت لغو نمی‌شد بنابراین غیبت اعضای شورا در جلسات گذشته باید حتماً توجیه شود.

به گزارش فارس، موضوع انتخاب روسای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر رشت یکی دیگر از موضوعاتی بود که اعضای شورا درباره آن با یکدیگر به جر و بحث پرداختند و قرار بود در جلسه هفته گذشته شورای اسلامی شهر رشت روسای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر تعیین شوند.

جلسه هفته گذشته شورا به دلیل غیبت برخی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت به حد نصاب نرسید و لغو شد.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *