بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛شورای هماهنگی ۰۶۲

شمال ما: بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن هشتم شهریور «‌سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر» منتشر شد.

هشتم شهریور یادآور مجاهدت دولتمردان خدمتگزار و خستگی‌ناپذیر راه مبارزه با فقر، فساد و رانت‌خواری در شرایط خاص سال‌های دفاع مقدس است که با تمام توان، همتی بلند، با اعتقاد قلبی به ولایت فقیه و پیروی از دستورات بنیانگذار جمهوری اسلامی برای سربلندی ایران اسلامی، خدمت به محرومان و رفع نیاز دردمندان کوشیدند تا امروز الگویی عملی برای دولتمردان، مردم و همه کسانی که در مسیر توسعه و پیشرفت کشور گام برمی‌دارند، باشند.

شهیدان محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جواد باهنر (نخست وزیر)، دو یار صدیق حضرت امام خمینی(ره) بودند که در شهریور هر سال رایحۀ خوش شهادتشان کشور اسلامی‌مان را عطرآگین می‌کند و نسیم خدمتگزاری و شهادت‌طلبی ایشان به کالبد جامعه روحی تازه می‌بخشد. شهدایی که اسوۀ ایمان، تقوا، ولایت‌مداری و پاسداری از آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی هستند و با شهادت خویش بر سند مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی صحّه گذاشتند و مایۀ سرافکندگی و شرمندگی نظام استبداد و تروریسم دولتی غرب گشتند.

شهیدان رجایی و باهنر با ایثار و از خودگذشتگی و اطاعت محض از معمار کبیر انقلاب اسلامی در راه صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و خدمت به خلق خدا به لقاءالله رسیدند؛ امید که همه دولتمردان و خادمان ملت، سیرۀ زندگی این دو شهید را الگوی خویش سازند‌ و با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله ‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و شعار راهنمای «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، ایران اسلامی را در مسیر تحقق سند چشم‌انداز بیست ساله کشور به سمت شکوفایی هدایت نمایند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن بزرگداشت یاد و خاطرۀ شهیدان رجایی و باهنر و همچنین شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای دولت؛ از مردم غیور دیار میرزا دعوت می‌نماید تا با حضوری گسترده و انقلابی در مراسم بزرگداشت شهدای هشتم شهریور سراسر استان ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بلند شهدا، برگ زرّین دیگری در دفتر انقلاب اسلامی ثبت نمایند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *