مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود:سپیدرود ۹۵

شمال ما: شهرداری کلانشهر رشت حامی مالی تیم فوتبال سپیدورد رشت در مسابقات لیگ دسته اول شد.

 

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز دوشنبه گفت : با آغاز رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور و حضور تیم فوتبال سپیدرود رشت در این مسابقات ، شهرداری رشت حامی مالی این تیم شد .
رادنی دیدار در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، شهرداری رشت با شعار ‘ رشت ، سرزمین جشنواره ها و شهر خلاق خوراک یونسکو ‘ حامی مالی تیم سپیدرود رشت شد .
وی اظهار کرد : با توجه به این امر ، با حمایت مالی شهرداری رشت ، شعار ‘ رشت ، سرزمین جشنواره ها و شهر خلاق خوراک یونسکو ‘ روی پیراهن تیم فوتبال سپیدرود رشت در رقابتهای لیگ دسته اول کشور درج شده است .
وی ادامه داد : شهر رشت اواسط آذر ماه گذشته به دلیل داشتن حدود ۲۷۰ نوع غذا ، در بین شهرهای شمالی ایران و با داشتن تنوع بسیار عالی در معیار تنوع و سلیقه غذایی ، به عنوان شهر خلاق در حوزه خوراک شناخته شد و همچنین سال گذشته برند شهر جشنواره ها نیز ، برای شهر رشت انتخاب شد .
تیم فوتبال سپیدرود رشت که به رقابتهای لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) صعود کرده ، تاکنون دو دیدار در این مسابقات برگزار کرده که در هر دو دیدار خود برابر حریفانش به پیروزی دست یافت .
در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *