سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان:شنا ۹۱

شمال ما: یک شناگر جانباز گیلانی هشت مدال مسابقات شنای بین المللی آلمان را کسب کرد.

 

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز چهارشنبه گفت : مهدی اکبرنژاد ورزشکار شایسته گیلانی موفق شد هشت مدال رقابت های بین المللی معلولان که در برلین آلمان جریان داشت را کسب کند .
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس و در پایان این رقابت ها ، مهدی اکبرنژاد از استان گیلان موفق شد چهار مدال طلا ، دو مدال نقره و دو مدال برنز را برای ایران به ارمغان بیاورد .
وی اظهار کرد : این شناگر شایسته گیلانی در مواد ۵۰ متر آزاد ، ۱۰۰ متر آزاد ، ۱۰۰ متر پروانه و ۲۰۰ متر مختلط عنوان قهرمانی را کسب کرد و چهار مدال طلا را بر گردن آویخت .
وی ادامه داد : همچنین مهدی اکبرنژاد جانباز گیلانی تیم ملی شنای کشورمان در جریان مسابقات شنای بین المللی معلولان در آلمان ، توانست در مواد ۲۰۰ متر آزاد و ۵۰ متر پروانه عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کند .
وی بیان کرد : این ورزشکار شایسته گیلانی در شنای ۱۰۰ متر قورباغه و همچنین ۵۰ متر کرال پشت نیز در سکوی سوم قرار گرفت تا دو مدال برنز بر مجموع مدال های خود اضافه کند .
سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد : در رقابت های شنای بین المللی معلولان آلمان ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از کشورهای مختلف در برلین با هم به رقابت پرداختند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *