رییس هیات مدیره باشگاه ملوان:ملوان 084

شمال ما: رییس هیات مدیره باشگاه ملوان گفت : از شمال کشور باید نماینده ای در لیگ برتر فوتبال حضور داشته باشد.

 

به گزارش ایرنا به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان، احمد دنیامالی روز چهارشنبه در مصاحبه با این سایت اظهار کرد : قصد من این است که لیگ برتر با شور و هیجان بیشتری دنبال شود و حیف است که از شمال کشور نماینده ای در لیگ برتر فوتبال وجود نداشته باشد.
وی درپاسخ به موضوعات مطرح شده درخصوص حضورش در شورای شهر تهران و ارتباط آن با موضوع انتقال نفت از تهران به انزلی اظهار کرد: وظیفه من به عنوان نماینده مردم شهر تهران در شورای شهر، دفاع از حقوق آنان و رفع دغدغه های شهروندان بوده و فکر نمی کنم، انجام وظیفه‌ ام در باشگاه ملوان و تلاش برای رفع مشکلات این تیم محبوب شمالی، موجب رنجش و ناراحتی مردم تهران از من شود.
دنیامالی با تاکید براینکه مقوله مسئولیت در شورای شهر و اداره یک باشگاه فرهنگی و ورزشی دوامر جداست تصریح کرد:اگر منظور منتقدان ناراحتی طرفداران تیم نفت تهران است که باید بگویم تیم نفت، طرفداری ندارد که بخواهد ناراحت شود.
وی با بیان اینکه دولت تمایلی برای هزینه کردن تیم نفت درفصل جدید ندارد تصریح کرد:خصوصی سازی تیم ها باید ازیک نقطه شروع شود و نباید منتظر بود درصورتیکه دولت تمایلی برای اداره تیمی ندارد خرید و فروش ها آغاز شود.
دنیامالی یادآور شد: از یک سو با توجه به تاکیدات همه مسئولان در راستای خصوصی سازی باشگاه ها ، امروز تیمی مانند ملوان خواهان خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری خارج شده از دور رقابت هاست و نمی دانم کجای این کار اشکال دارد.
وی خاطرنشان کرد: من با تمام قدرت و توان به عنوان نماینده مردم شهر تهران در شورای شهر در راستای احقاق حقوق شهروندان تلاش کرده و از سوی دیگر به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه ملوان، شاد کردن دل هواداران تیم ملوان بندرانزلی را نیز از وظایف خود می دانم .
به گزارش خبرنگار ایرنا تیم نفت تهران با اعلام عدم حضور در رقابتهای لیگ برتر در فصل شانزدهم رقابتها امتیاز خود را به مزایده گذاشت و روز دوشنبه باشگاه ملوان بندرانزلی به عنوان برنده این مزایده اعلام شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *