شمال ما: دو پسر جوان که خاله خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده بودند، پس از یک ماه لب به اعتراف گشودند.

 

به گزارش جام جم، ۲۲ دی امسال صدای شلیک گلوله سکوت میدان خروجی شهرستان شبانکاره را شکست. اهالی دو مرد موتورسوار را دیدند که با شلیک به سرنشین خودرویی از محل متواری شدند. عابران به سمت خودرو رفته و متوجه شدند، راننده زن خودروی پراید، مجروح شده است. به همین خاطر او را با کمک امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل کردند که زن جوان بر اثر شدت جراحات جان سپرد.

 

با مرگ این زن، رسیدگی به پرونده در اختیار کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت و ماموران با بررسی پلاک خودرو توانستند هویت مقتول را شناسایی کنند. خانواده این زن به ماموران گفتند، او روز حادثه برای خرید از خانه خارج شده بود.

 

با توجه به نحوه قتل تیم جنایی اطمینان داشت که زن جوان قربانی انتقام‌گیری مرگباری شده به همین خاطر تحقیقات را در این شاخه ادامه دادند تا این‌که ۱۳ نفر را دستگیر کردند؛ اما به‌دلیل این‌که هیچ مدرکی علیه آنها نبود، با دستور قضایی آزاد شدند.

 

ماموران در ادامه به دو نفر از خواهرزاده‌های مقتول مشکوک شده و آنها را دستگیر کردند. سرهنگ فرج شجاعی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در این باره گفت: متهمان در بازجویی‌ها انگیزه خود را اختلاف خانوادگی با خاله خود اعلام کردند که تحقیقات از آنها ادامه دارد.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *