شایعه یا واقعیت؟رشت 044

شمال ما: چند سال پیش برای اجاره یک بیلبورد تبلیغاتی برای یک موسسه خیریه، به شهرداری یکی از مناطق رشت مراجعه کردم. کارشناس مربوطه با رفتاری ناخوشایند و بیان اینکه فضای تبلیغاتی خالی نداریم، عذر بنده را خواست و گفت: برای بیلبورد حالا حالا ها باید بیایی و بروی. من که از این رفتار دلخور شده بودم ناامید ساختمان شهرداری را ترک کردم اما به محض خروج، شنیدم که کسی از پشت سر صدایم زد و مرا به داخل بانک جنب شهرداری منطقه راهنمایی کرد تا مطلبی را بگوید. در کمال ناباوری آن شخص گفت می تواند به من کمک کند تا به راحتی فضای تبلیغاتی مورد نظرم را برای آن موسسه خیریه اجاره کنم.
با خوشحالی گفتم: اما همکار شما اعلام کرد که فضای خالی ندارید.
گفت: کار را بسپارید به من و کاری به این کارها نداشته باشید. فقط ۱۵۰ هزار تومان برای آن همکارم کنار بگذارید! من که جا خورده بود با دلخوری گفتم: پول مفت ندارم تا شما مفت خوری کنید و بلافاصله از بانک خارج شدم.

متاسفانه حالا بعد از چند سال نام آن شخص برای تصدی مدیریت یکی از واحدهای شهرداری رشت مطرح شده است. از وقتی این شایعه را شنیده ام از خودم می پرسم کسی که کارمند ساده شهرداری یکی از مناطق بود و اینگونه رفتار می کرد، اگر امروز مسئولیتی بزرگ در شهرداری را به او بسپارند چه بالایی بر سر شهر و شهروندان خواهد آورد؟ که البته امیدوارم این خبر در حد همان شایعه بماند وگرنه مجبورم بسیار شفاف تر به آن اتفاق و این انتصاب بپردازم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *