طی حکمی از سوی نوبخت؛



سیدرضا سید دانش ۰۲۴

شمال ما: «سیدرضا سیددانش» مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شد.

 به گزارش فارس، با موافقت محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و طی حکمی از طرف بردیا صدرنوری رئیس حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان، سیدرضا سیددانش به عنوان مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه‌ریزی منصوب شد.

در بخشی از این حکم خطاب به سیددانش آمده است: با عنایت به تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی و حسب موافقت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، بدین وسیله به عنوان مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب می‌شوید.

به گزارش فارس، سیدرضا سیددانش با ۲۰ سال سابقه کار، گوینده رسمی سازمان صدا و سیما بوده و در بیش از ۴۲۱ عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی به عنوان تهیه‌کننده، نویسنده و گوینده حضور داشته است.

سیددانش، در کارنامه خود عضویت در شورای سردبیری پایگاه‌های خبری، مدیریت مرکز فرهنگی فجر، مرکز رسانه‌ای مهر، سرپرستی واحدهای شبکه استانی و عضویت در گروه مطالعاتی نخبگان را دارد.

این فعال فرهنگی گیلان بین سال‌های ۷۷ تاکنون مشاور و عضو گروه برپایی ۳۲۲ یادواره شهدا، سمینار، همایش و کنفرانس ملی و استانی نیز بوده است.

تهیه‌کنندگی فیلم مستند «زائر»، کارگردانی مستند «آن سر آسمان‌سای» با محوریت اربعین، نویسندگی ۳۲ عنوان مقاله در موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی و نیز تهیه‌کنندگی و نویسندگی ویژه برنامه‌های سفر مقام معظم رهبری، سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)، انتخابات، روز جهانی قدس، راهپیمایی ۲۲ بهمن، هفته دفاع مقدس و… از دیگر فعالیت‌های سیددانش است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *