در یک بازی حساس؛سپیدرود 021

شمال ما: تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، در دیداری حساس میزبان تیم نفت و گاز گچساران است.

 

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز شنبه گفت : تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نفت و گاز گچساران در هفته چهارم از دور برگشت مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و فقط یک هفته مانده به پایان این مسابقات ، رو در روی هم قرار می گیرند .
رادنی دیدار در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، این مسابقه عصر فردا( ۱۹ اردیبهشت ماه) در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود و تیم سپیدرود در این بازی حساس ، میزبان است .
وی اظهار کرد : امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت بتواند در این دیدار برابر تیم نفت و گاز گچساران که در صدر جدول قرار دارد ، به برتری دست یابد تا علاوه بر کسب صدرنشینی ، شانس اول صعود به رقابت های لیگ دسته اول باشد .
دیدار ادامه داد : با توجه به اینکه این دیدار حساس در رشت برگزار می شود ، به طور حتم طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت همانند گذشته از این بازی استقبال خوبی خواهند داشت و امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز با حمایت طرفدارانش و با ارائه یک بازی تماشاگرپسند، برابر حریفش به پیروزی برسد .
هم اکنون تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با کسب ۱۵ امتیاز در صدر جدول گروه دوم این رقابت ها قرار دارد ، تیم های بادران تهران و سپیدرود رشت نیز با کسب ۱۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل، به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند .
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نفت و گاز گچساران در مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در گروه دوم با تیم های فوتبال کارای شیراز، کیمیا فرآیند تهران ، بادران تهران و شهرداری بندرعباس هم گروه هستند .
مرحله نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم کشور با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می شود که تیم های حاضر به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر هر گروه ، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کند و برنده تیم های دوم نیز جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را دریافت می کند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *