مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت:سپیدرود ۰۹۵۱

شمال ما: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و استقلال اهواز در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور در اهواز به مصاف هم می روند.

 

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه گفت : این دو تیم در هفته هشتم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .
رادنی دیدار در گفت و گو با ایرنا افزود : این مسابقه ، عصر فردا (جمعه دوم مهرماه) در اهواز برگزار خواهد شد و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار ، میهمان استقلال است.
وی اظهار کرد : امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت در این بازی خارج از خانه ، بتواند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند برابر تیم استقلال اهواز به برتری برسد تا همچنان جزو تیم های صدر جدولی قرار گیرد .
وی ادامه داد : با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده و جایگاه مناسبی نیز در جدول رده بندی دارد، امیدواریم که در بازی برابر استقلال اهواز نیز به پیروزی برسد تا همچنان روند صعودی خود را ادامه دهد .
تا پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب ۱۴ امتیاز در مکان سوم و تیم استقلال اهواز با کسب سه امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *