لیگ دسته اول فوتبال؛سپیدرود ۰۹۵۱

شمال ما: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور در رشت به مصاف هم می روند.

 

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه گفت : این دو تیم در هفته هفتم از رقابتهای فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .
رادنی دیدار در گفت و گو با ایرنا افزود : این مسابقه ، عصر شنبه هفته آینده ۲۷ شهریورماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد و تیم فوتبال سپیدرود در این دیدار میزبان تیم آلومینیوم اراک است .
وی اظهار کرد : امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار حساس ، بتواند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند برابر تیم آلومینیوم اراک به برتری برسد تا همچنان جزء تیمهای صدر جدولی قرار گیرد .
وی ادامه داد : با توجه به اینکه هر دو تیم آلومینیوم اراک و سپیدرود رشت امتیاز برابری دارند ، پیروزی تیم فوتبال سپیدرود رشت در این بازی بسیار حائز اهمیت است چون این تیم با برتری برابر آلومینیوم اراک می تواند در جدول رده بندی صعود کند و بالاتر از این تیم در جدول قرار گیرد.
مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد : امیدواریم که طرفداران و تماشاگران تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز در این دیدار همانند گذشته با حضور گسترده در ورزشگاه ، از تیم خود حمایت کنند تا سپیدرود رشت با حمایت طرفداران خود بتواند برابر آلومینیوم اراک به برتری دست یابد .
دیدار خاطرنشان کرد : تا پایان هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیمهای فوتبال آلومینیوم اراک و سپیدرود رشت با کسب ۱۱ امتیاز و به دلیل تفاضل گل ، به ترتیب در مکان های چهارم و پنجم جدول رده بندی قرار دارند .
در رقابتهای فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *