مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان:عزت‌الله معتمد

شمال ما: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه، امروز خردجمعی در سپاه استان حاکم است، یادآور شد: در فضای انتخابات، سپاه وام‌دار هیچ حزب و شخصی نیست.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عزت‌الله معتمد، امروز در افتتاحیه کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی رده‌های سپاه قدس گیلان، تبلیغات را به عنوان سلاح اثرگذار در برهه کنونی دانست و اظهار کرد: امروز بخش عمده‌ای از جامعه تحت تاثیر تبلیغات قرار دارد و در این راستا کمپانی‌های فراتبلیغاتی دشمن نیز به شدت به‌دنبال دروغ‌پراکنی هستند.

وی تاثیرگذاری جهت بالابردن روحیه آرمان‌گرایی را یکی از ارکان مهم تبلیغات در سپاه عنوان کرد و گفت: یکی از حوزه‌های مهمی که می‌تواند در این خصوص نقش‌آفرینی جدی داشته باشد، روابط عمومی‌‌ها هستند؛ زیرا مخاطبان و فضای گسترده‌ای در اختیار دارند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کار تبلیغات، کار فردی نیست، گفت: ایجاد تعدیل و تسلط بر گرایش‌ها، باورها و بینش‌های افراد، نیازمند کار تبلیغات گروهی است.

حجت‌الاسلام معتمد، رصد اخبار، اشراف اطلاعاتی و شناسایی تهدیدات و آسیب‌های محلی را از وظایف مسئولین تبلیغات و روابط عمومی‌ها دانست و گفت: کمک کردن در راستای صیانت از آرای مردم از وظایف مسئولین تبلیغات است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به انتخابات پیش‌ رو تصریح کرد: پاسداران با حضور هوشمندانه و نگاه بصیرانه که خواسته مقام معظم رهبری است، در انتخابات شرکت خواهند کرد.

حجت‌الاسلام معتمد با بیان اینکه، امروز خردجمعی در سپاه استان حاکم است، یادآور شد: در فضای انتخابات، سپاه وام‌دار هیچ حزب و شخصی نیست.

وی تأسی از رهنمودهای داهیانه‌ رهبر معظم انقلاب را عامل موفقیت ملت ایران در عرصه‌های سرنوشت‌ساز عنوان کرد و گفت: مشارکت حداکثری، مطالبه‌ به‌حق رهبری است که با اراده‌ مصمم آحاد مردم در عرصه‌ انتخابات، عزت و سرافرازی را برای ایران اسلامی تداوم خواهد داد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *