سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان:فوتبال ۹۱

شمال ما: سه ورزشکار گیلانی به اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ایران دعوت شدند.

 

سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز یکشنبه گفت : از سوی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان ایران ، ۲۲ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره دعوت شدند که از این تعداد ، سه ورزشکار از گیلان است .
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، حمید فتحی نژاد ، صادق حسنی و ناصر اکبرپور از استان گیلان به دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبل هفت نفره جانبازان و معلولان ایران دعوت شدند .
وی اظهار کرد : این سه ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید از روز نهم تیرماه جاری در دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ایران که در تهران برپا می شود ، حضور یابند .
سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ادامه داد : دومین مرحله اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ایران تا روز ۱۵ تیرماه جاری زیر نظر کادر فنی این تیم در تهران ادامه می یابد .
وی بیان کرد : تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران خود را برای شرکت در رقابتهای بین المللی دانمارک آماده می کند و امیدواریم که حمید فتحی نژاد ، صادق حسنی و ناصر اکبرپور از گیلان با درخشش در اردو ، به عضویت تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ایران درآیند تا این تیم را در مسابقات بین المللی دانمارک همراهی کنند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *