مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان:مربیگری ۹۱

شمال ما: سه مربی فوتبال گیلانی در جمع برترین مربیان سال ۹۴ ایران قرار گرفتند.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه گفت : در مراسم تجلیل از برترین مربیان فوتبال ایران که در مجموعه ورزشی شهید حیدری تهران برگزار شد ، از استان گیلان سه مربی انتخاب و در این مراسم حضور یافتند .
علیرضا وهابی در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، علی فلاح سرمربی تیم فوتبال شهرداری فومن استان گیلان که قهرمان لیگ دسته سوم کشور شد به عنوان برترین مربی این رده انتخاب شد .
وی اظهار کرد : همچنین در بخش فوتبال پایه ، ابراهیم الماسخاله سرمربی تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت که قهرمان لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در فصل ۹۴ شد نیز جزء مربیان برتر ایران قرار گرفت .
وی ادامه داد : در بخش بانوان نیز ، معصومه جهانچی سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۴ سال ایران و سرمربی تیم فوتسال بانوان احرار رشت که مقام سوم لیگ برتر فوتسال بانوان را برای دومین سال پیاپی کسب کرد جزء مربیان برتر سال ۹۴ در بخش بانوان انتخاب شد .
وی بیان کرد : البته فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در لیگ دسته دوم نیز که به لیگ دسته اول صعود کرد ، به عنوان مربی تاثیر گذار انتخاب شد .
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان اضافه کرد : کانون مربیان ایران هر ساله طی مراسمی که با حضور پیشکسوتان و اسطوره های فوتبال ایران برگزار می شود از مربیان برتر در لیگ های برتر، دسته یک ، دسته دوم ، دسته سوم ، بانوان و مربیان برتر استان ها انتخاب و تجلیل می شود .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *