پس از پایان مرحله مقدماتی لیگ دسته دوم؛علی نظرمحمدی ۰۲۳

شمال ما: علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت از سمت خود کناره گیری کرد .

 

به گزارش ایرنا، مسئول راوبط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز شنبه در این خصوص گفت : علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از پایان مرحله مقدماتی لیگ دسته دوم کشور کناره گیری کرد .
رادنی دیدار افزود : بر این اساس ، این کناره گیری پس از طرح در جلسه هیات مدیره و با موافقت اعضاء و پس از تایید مدیرعامل ، به نظرمحمدی اعلام شد .
وی اظهار کرد : اعضای هیات مدیره و مدیریت باشگاه سپیدرود از زحمات بی دریغ ، خالصانه و موفقیت علی نظرمحمدی در صعود تیم سپیدرود رشت به مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم نیز تقدیر و تشکر کرد و برای این مربی جوان و آینده دار فوتبال گیلان آرزوی موفقیت های بیشتر کرد .
وی ادامه داد : با توجه به این امر ، تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت تا اطلاع ثانوی زیر نظر حمیدرضا منصوری و سایر اعضای کادرفنی پیگری خواهد شد تا تکلیف سرمربی این تیم مشخص شود .
تیم سپیدرود رشت که به مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور صعود کرده ، در گروه دوم این مسابقات با تیم های فوتبال نفت و گاز گچساران ، کارا شیراز ، کیمیافرایند تهران ، بادران تهران و شهرداری بندرعباس هم گروه است .
تیم فوتبال سپیدرود رشت در اولین دیدار از مرحله نهایی این رقابتها نیز در تهران به مصاف بادران رفت که در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریف خود شد .
مرحله نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم کشور با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می شود که تیم های حاضر به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر هر گروه ، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کند .
تیم فوتبال سپیدرود رشت در مرحله مقدماتی این رقابت ها در گروه چهارم این مسابقات قرار داشت و سرانجام با کسب ۳۳ امتیاز پس از تیم شاهین بوشهر ۳۵ امتیازی، در مکان دوم جدول گروه خود قرار گرفت و به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *