عضو شورای اسلامی شهر رشت:محمد حسین واثق‌کارگرنیا ۹۱

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: سرانه فضای ورزشی شهر رشت بسیار اندک است.

 

به گزارش فارس، محمد حسین واثق‌کارگرنیا بعد از ظهر امروز در جمع بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار کرد: اکنون مواد مخدر و افیونی سلامت جوانان را تهدید می‌کند و گسترش ورزش و فضای ورزشی بهترین راه مقابله با این معضل است.

وی با اشاره به اینکه باید فضای ورزشی شهر رشت افزایش یابد، تصریح کرد: با توجه به گران‌قیمت بودن هزینه کلاس‌های ورزشی پیشنهاد می‌کنم شهرداری رشت در ایجاد چنین فضایی با قیمت ارزان‌تر ورود کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، کمبود فضای ورزشی در رشت و گران‌قیمت بودن کلاس‌ها را یکی از دلایل عدم گرایش جوانان به ورزش عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه توسعه فضای ورزشی در اولویت کاری مدیران مربوطه قرار گیرد، افزود: اگر فضای کافی و با قیمت مناسب در اختیار نوجوانان و جوانان قرار گیرد بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و … کاهش می‌یابد.

واثق‌کارگرنیا سرانه فضای ورزشی شهر رشت را بسیار اندک دانست و یادآور شد: ورزش موجب نشاط، سرزندگی و سلامت نسل جوان می‌شود و وسایل ورزشی باید در پارک‌های شهر جاگذاری شود.

وی خواستار توجه به ورزش بانوان شد و خاطرنشان کرد: نیمی از جمعیت را بانوان تشکیل می‌دهند و باید فضای ورزشی به اندازه کافی برای بانوان فراهم شود.

در مراسم مذکور از بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت توسط اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت تجلیل و پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی به آنها پرداخت شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *