معاون امور عمرانی استانداری گیلان:حجت شعبانپور ۹۱

شمال ما: معاون امور عمرانی استانداری گیلان گفت:مدیریت شهری رشت را به سمت مرگ می برد و ساخت وسازها در گیلان بیداد می کند.

 

به گزارش ایسنا، حجت شعبانپور در همایش نظام فنی و اجرایی مشارکت تشکل های صنفی و حرفه ای که در سالن اجتماعات سازمان برنامه ریزی گیلان برگزار شد،گفت:سال گذشته را خوب تمام کردیم با ارتفاع شاخص هایی که مدنظرمان بود،برنامه ها انجام شد،گفت: این خوبی امکان پذیر نبود مگر اینکه از بازوان توانمند پیمانکاران بهره مند شدیم.

وی افزود:قدردان پیمانکاران در عرصه سازندگی گیلان بودیم و خواهیم بود.

شعبانپور با بیان اینکه برخی از پیمانکاران کارآفرین را در سال گذشته در گیلان از دست داده ایم،ادامه داد: این امر صدمه جدی بر پیکره پیمانکاری استان زد.

معاون امور عمرانی استانداری گیلان خاطرنشان کرد:رفاه امروز گیلان را مرهون پیمانکاران توانمند هستیم و لازم است فاصله ای که مرجع بودن پیمانکاران حرفه ای ایجاد شده حذف شود تا مرجع بودن به صنف نزدیک نشود.

وی خاطر نشان کرد:بازوانی چون پیمانکاران نیاز به سیستمی با بازنگری مجدد دارند.

شعبانپور از کمبود هویت معماری در ساختمانهای رشت خبرداد و گفت: ساخت و ساز های غیرمجاز در گیلان بیداد می کند.

معاون امور عمرانی استانداری گیلان گفت:در مدیریت شهری مشکلات زیادی وجوددارد و برای کسب درآمد برروی ساختمانها کار تجاری انجام شد و اساسنامه را فراموش کردیم این در حالیست که در واقع نابودی شهر رسالت مهندسین استان نبود.

وی با اشاره به اینکه در محله ای مانند گلسار رشت متوسط طبقات باید ۴/۲باشد این درحالیست که در حال حاضر متوسط طبقات در گلسار به بیش از ۴طبقه رسیده و رسما  اعلامشده که گلسار جای زندگی نیست و این نتیجه تخلفات است.

حجت شعبانپور با بیان اینکه در مدیریت شهری رشت  به سمت مرگ شهر می رویم و علم و تجربه را به کار نمی بریم و مصصم هستیم که همین است و بس،تصریح کرد:بدتر این است که روزانه هزار و ۸۰۰تن و با تن پسماند در گیلان تولید می شود و با حضور گردشگران این میزان تولید پسماند دو برابر می شود و از توان مهندسین برای حل این مشکل بهره مند نشده ایم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *