شمال ما: همیشه می گویند اگر چیزی زیادی خوب است احتمالا واقعی نیست اما این ساحل مخفی ئر پورتو بایارتا در مکزیک کاملا واقعی و به طور باور نکردنی زیباست.

 

نام آن “Playa del Amor” یا ساحل عشق است و در جزایر ماریتا درست در کنار ساحل مکزیک قرار گرفته است. البته اینکه چظور این ساحل ایجاد شده است زیاد رومانتیک نیست. در زمان جنگ جهانی اول دولت مکزیک از این جزیره برای مانور بمب گذاری استفاده می کرد. در نتیجه بسیاری از غارها و صخره ها و همچنین ساحل عشق در اثر این بمب گذاری ها به وجود آمدند.

ساحل مخفی در مکزیک

برای اینکه به ساحل عشق برسید باید از تونل کوچکی زیر آب شنا کنید و سپس به شن های سفید و گرم ساحل عشق خواهید رسید. این ناحیه با صخره های زیبای مرجانی احاطه شده و همچنین مناظر نادری از حیات وحش را در خود دارد: پرنده ها، دلفین ها، نهنگ های گوژپشت وسفره ماهی ها همه حیواناتی هستند که با شنا در این ساحل می توانید ببینید. با توجه به اینکه این ناحیه توسط دولت حفظ می شود برای دیدن این آن احتیاج به مجوز دارید. اما اگر در تور آن ثبت نام کنید کار شما بسیار آسان خواهد شد.

ساحل مخفی در مکزیک

.

ساحل مخفی در مکزیک

.

ساحل مخفی در مکزیک

.

ساحل مخفی در مکزیک

.

ساحل مخفی در مکزیک

.

ساحل مخفی در مکزیک

منبع: roadtrippers


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “ساحل مخفی در مکزیک! +تصاویر”

  1. ماشاالله گودرزی می‌گه:

    همه جا رو دیدیم فقط این ساحل عجیب مونده . باشه چشم اما از بد روزگار باید بگیم فعلا پول نداریم . تا اومد دستمون در خدمتیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *